Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ki szeret még ennyire álmodni?

Ki szeret még ennyire álmodni?

Figyelt kérdés
Az életemben pillanatnyilag ezt szeretem a legjobban vagyis amikor alszom és álmodok, vannak rossz rémálmaim is de máskor meg a vágyaim mintha ott beteljesülnének sokkal jobb mint a valo életben ott szeretnek és , néha ugy csalodom mikor felkelek és vége vagy ha félbeszakad:((
2011. márc. 25. 22:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretek álmodni! Aztán ébredés előtt, félálomban még egyszer végigondolom, amit álmodtam, és ha olyan, amit érdemes, akkor le is írom. Sok mindenre kaptam már így választ, a napközbeni gondjaim, gondolataim közül.

Szerencsére nagyon élénken álmodom. Színeset, valósághűt, még illatok is vannak álmomban. :)

2011. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Imádok álmodni és az álmok fontosak is nagyon.Állítólag az álom is valóság ,csak másik dimenzióban.Erről a Seth könyvekben bővebben olvashatsz .
2011. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Éjjel aludjatok és ne álmodjatok hűlyeségeket.
2011. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szép álmokat:) már annyira várom ilynekor megnyugszom pihenek és csak nagyon szép dolgokra gondolok:)
2011. márc. 29. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!