Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ki szeret még ennyire álmodni?

Ki szeret még ennyire álmodni?

Figyelt kérdés
Az életemben pillanatnyilag ezt szeretem a legjobban vagyis amikor alszom és álmodok, vannak rossz rémálmaim is de máskor meg a vágyaim mintha ott beteljesülnének sokkal jobb mint a valo életben ott szeretnek és , néha ugy csalodom mikor felkelek és vége vagy ha félbeszakad:((
2011. márc. 25. 22:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

velem is így van


Néha sajnálom, hogy ilyen hamar kivett az ágy :)

2011. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is nagyon!

Legalább már akkor ....... :( :)

2011. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én szeretek, de nem ezt szeretem a legjobban az életemben azért... Ráadásul én mindig csak baromságokat álmodok, az én vágyaim még álmomban sem bírnak megvalósulni :S De legalább lehet rajtuk nevetni :D
2011. márc. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
En :)
2011. márc. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én imádom. mostanában sokáig alhatok. az a trükköm hogy felébresztem magam az órával aztán pár perc múlva visszaalszok amikor már ébernek érzem magam. akkor jönnek az éber álmok.
2011. márc. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Eber alom? Tudatos alom?
2011. márc. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Velem olyasmi szokott előfordulni, hogy egy kellemes álomból felébredve olyan száraznak, nyersnek érzem a valódi világot. Ez kissé furcsán hangzik, de én a mennyországot képzelem el olyasminek, mint egy szép álom, ebből kiindulva a pokol pedig lehetne a ,,rémálom" alternatívája.:D
2011. márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én, nagyon. Volt már jópár olyan álmom, amiből azt kívántam, bár soha ne ébredtem volna fel. Néha éber álom is. Eszképizmus és fantázia :)
2011. márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Én is imádok álmodni (:

Nekem is az a trükköm, mint az előző válaszolónak: az óra csörgésére felébredek, és addig a 2-3 percig míg ébren vagyok elkezdek gondolni valamire, vagy levetítek egy cselekményt a fejemben..aztán mikor visszaalszom, már ezzel álmodok :D példádul ma ( nem röhögni :P ) elkezdtem gondolni az óra csörgése után, hogy az egyik kedvenc énekesemmel sétálok egy holdfényes parkban, mellettünk szánok mennek el, lámpások vannak a fákon..és hopp ezzel is álmodtam utána és a cselekmény is továbbment :D

2011. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ugyan így vagyok...semmi nem sikerül nekem eben a r*hadt életben és minden nagyon szar!!! Elalvás előtt elég annyi, hogy gondolok azokra amiket szeretnék, hogy úgy legyen és már álmomban általában azokkal is álmodok...néha sírok amikor felébredek, mert tudom, hogy csak egy álom és ez betesz az egész napomnak is sokszor. Szóval nem vagy egyedül...
2011. márc. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!