Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért lehet ez az álom?

Miért lehet ez az álom?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta ugyanazt álmodom, hogy egy középkori, vagy inkább még középkor előtti faluban élek, fiatal lány vagyok. Kinn vagyok a mezőn a házak mellett, katonák jönnek, akik gyilkolni kezdenek a falumban, én nagyon félek, és beszaladok egy kis erdőbe, és a bokrok mögé bújok, lenn fekszem az avarban. Látom, hogy a katonák utánam jönnek, tudom, hogy meg fognak találni, és borzalmasan félek.

Aztán felébredek. Ennyi.

Utálom ezt az álmot. Mindig rettegve ébredek belőle.

Mire utalhat szerintetek?


2011. márc. 25. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Előző életedre:D De komolyan.

Krúdy Gyula álmoskönyvben nézd meg, mit jelent a menekülés álom. Gugliba beütöd h Krúdy álmoskönyv és mindjárt kidobja.

2011. márc. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, bár nem vagyok pszichológus, de arra utalhat ez az álom, hogy én nagyon konfliktuskerülő vagyok, és inkább elbújok a "harc" elől, minthogy kiálljak magamért és visszaszóljak. Kiskoromban is ilyen voltam, bár nem bántott a többi gyerek, tehát semmi tragikus élményem nincs, szerintem szerettek, de már akkor is, ha elvettek tőlem valamit hagytam, ha fellöktek, vagy megütöttek, nem ütöttem vissza.

Most se szólok szinte semmiért, ha jogos lenne akkor sem. És ezt utálom magamban, csak nehéz rajta változtatni.

Úgyhogy én úgy gondoltam ki, hogy ez miatt lehet ez a halálfélelmes, üldözős álom.

2011. márc. 27. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt elég értelmesen levezetted. Meggyőző:)
2011. ápr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!