Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért történik? Mit jelenthet?

Miért történik? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Már töbször is álmodtam egy 10év körüli kisfiúról.Álmomban elválaszthatatlan barátok vagyunk,mindent együtt csinálunk.Sukat kirándulunk erdőba,Vagy egy tó partján minek fűzfa van a partján lubickolunk,napozunk.Télen hóembert építünk,szánkozunk.Mindig arrol a fiuról álmodok és ébren is sokszor eszembe jut mosoja,hangja.A valoságban sosem láttam se suliba se tv-be,interneten és olvasni se olvastam ijesmi könyvet.Ha tudtok kérlek segítsetek megfejteni...
2011. márc. 23. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Hmm, nekem erről a szellemi vezetők leírása jutott az eszembe. Azt mondják, hogy ha rendkívül mély álomba kerülünk, akkor találkozhatunk a szellemi vezetőnkkel, akivel ugyan a való életben soha nem találkoztunk, de az álmainkban aztán gyakran felbukkan.

Egy ember mesélte, hogy az ő szellemi vezetője egy szőke kislány volt, aki folyton azt kérte tőle, hogy játsszon vele, ugyanakkor rengeteget tanult is tőle.


Már jó ideje foglalkoztat engem ez a téma, kb. mióta a totemállatomat keresem. De én még nem jutottam egyről a kettőre.

2011. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!