Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? Visszatérő álom....

Mit jelent? Visszatérő álom. Többi lennt!

Figyelt kérdés
Keresztanyukám 2 és fél éve távozott el tőlünk. A kb. havonta visszatérő álmom az, hogy ő nem is halt meg, meggyógyult a betegségéből, bár nagyon megviselte.Az álmomba döbbenek rá, hogy de jó,mégse halt meg, és mindig azon csodálkozok, hogy hihettem ezt már megint!
2011. márc. 20. 12:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és az egyik változat az, hogy meghalt, de feltámadt és újra itt van köztünk!
2011. márc. 20. 12:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen miután meghalt, te ezt nem bírod feldolgozni, és hiányzik neked!
2011. márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az durva..nekem vízről való visszatérő álmom van..

itt lakok Zalaapátiban a zala folyó mellett. Én nem tudom miért, de félek a folyóktól a patakhídon sem szeretek átmenni. Na, és az az álmom, hogy mindíg beleesek és ilyen mint a harry potterben, bábokat kell felhoznom, de nagyon furán..és sokszor van ilyen, és mindíg elhiszem, és amikor felébredek, kérdezem magamtól, hogy annyiszor álmodtam már ezt, hogy hogy nem tudom hogy mi lesz benne??? meg egyszer nemrég arról álmodtam, hogy apukám meghal, 2x felébredtem közbe, de amikor elaludtam, folytatódott a rémálom. ez elég sz*r..megértelek:) amikor a dédimamám meghalt 4 éve, nem volt gyakran ilyenálmom, és idén ősszel volt az olyan álmom, hogy a temetőben vagyok, és a sírköve mögül lóg a feje és engem néz!!!úgy megilyedtem..de az állmaimban a halottak minddíg gonoszak. veletek is ez van??

2011. márc. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!