Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A tudatos álomban lehet...

A tudatos álomban lehet szexelni azzal a személlyel akivel szeretnék?

Figyelt kérdés

kiváncsi vagyok :D

nem lehet rossz dolog

16L


2011. márc. 19. 22:43
 1/10 anonim válasza:
sztem attól függ, hogy milyen szinten tudod uralni az álmodat :) ha elég jól akk simán lehet ..... szép álmokat! :D
2011. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
MÉrt álmodban akarsz vele szexelni? ez itt akérdés!
2011. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igazából egy énekesről lenne szó.. meg csak kiváncsi vagyok rá, hogy mit lehet megtenni álmunkba.
2011. márc. 19. 23:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Ehhez az kell, hogy annyira tudd irányítani az álmaidat, hogy tényleg bele is tudd képzelni az illetőt (ami elég nehéz) és nagyon kell tudnod irányítani az eseményeket.

Ettől függetlenül még lehet, hogy óriásit fogsz csalódni, mert ha sikerül is belekényszeríted az álmodba az illető képét és még a szexelés is megoldani, lehet, hogy fizikailag az égegyadta világon semmit nem fogsz érezni.

Még tudatos álomban sem mindig úgy működnek a dolgok, mint ahogy a valóságban működnének adott helyzetben. :)

Szerintem nem éri meg a fáradtságot, de ha van kedved kísérletezni, miért is ne.

2011. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
fogadjunk hogy justin bieber az akivel szexelni akarsz :PP XD
2011. márc. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De hisz ő lány :O:O:O:O FAKE! :D
2011. márc. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
01:46: nem Justin Bieber
2011. márc. 20. 13:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Érdekes, ezt már én is próbáltam.Leírom, ha nem baj.Egyszer álmodtam egy xy hírességgel, hogy szexelünk.Na mondom pár hét múlva, megpróbálom én tudatosan is ezt megismételni.Addig sikerült, hogy benne volt az álmomban, de még megcsókolni sem tudtam valamiért, pedig ott volt velem és olyan helyzetben is...na mindegy nem nagyon tudom ezt az érzést leírni, érdekes.:)

Próbálkozz, neked hátha megy.

2011. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ki a sztár? *.* kíváncsi vagyok x]] de ha nem JB akkor vmelyik alkonyatos pasi XD :P
2011. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nem alkoynatos :D

Ville Valo az a bizonyos személy

2011. márc. 21. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!