Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom? Kezd...

Mit jelenthet az álmom? Kezd már kikészíteni.

Figyelt kérdés
Kb egy heten lényegében ugyanezt álmodom: egy félkörben fel vannak sorakoztatva padok, mindegyiken azok a barátaim ülnek akik együtt vannak. Teljesen fekete a hely, nem sötét mert mindenkit tökéletesen látok, csak fekete. Egyszercsak elkezdenek a padok távolodni a párocskákkal együtt és előttem marad egyetlen pad ahol a legjobb barátom (aki egy lány) a barátjával enyeleg. Ők nem távolodnak el, hanem ugyan ott vannak pár méterre velem szemben viszont én egyedül ülök ott és olyan érzésem van mintha kényszerítve lennék, hogy nézzem őket. És ezután felébredek reggel, van, hogy könnyes szemmel de a rossz kedv az 100%.
2011. márc. 14. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom magányos vagy, és a legjobb barátnőd párkapcsolata az, amelyiket jobban átlátod, vagy talán irigyled a boldogságát. Nem szégyen ez, mindenki vágyik arra h szeressék.


Én anno mindig azt álmodtam h megyek át a hídon egy nagy folyó felett és az leszakad alattam, én a vízbe esek, és próbálom elérni a másik hidat h kimásszak. Volt egy nagy rozsdás vas a folyó közepén, azon mentem, aztán egy ponton lesüllyedt a víz alá és ott még jobban félek. Amikor utoljára álmodtam ezt, miután leszakadt a híd én elmerültem, fulladoztam, és a mamám, meg a párom a folyóról néztek, de ezuttal ott a partszélén kitudtam mászni.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ez nekem a felvételi időszakában volt + érettségi és nagyon féltem. Aztán találtam megoldást, és kihúztam magam a partra, egyedül.

2011. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
[link] Itt probáld meg nézni,és össze rakni,az álmaidat.
2011. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja és 19/f

Én is most érettségizem... hát köszönöm a választ :)

2011. márc. 14. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!