Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sokszor fordul elő de nem...

Sokszor fordul elő de nem tudom miért? (lent)

Figyelt kérdés

sokszor volt már, és egyre gyakrabban fordul elő, hogy úgy kelek fel, hogy "ez mi a f.. volt te úristen?". Aztán eltelik egy pár nap,hét esetleg hónap és szóról-szóra ugyan az történik meg amit álmodtam. És akkor beugrik, hogy én ezt már "megálmodtam", és egy... fél-1 percig tudom előre, hogy mi fog történni, ki mit mond/kérdez előre.

És ez már így megy egész kis korom óta.(kb. 10 éves korom óta)

van ennek valami jelentősége? vagy másnak is van ilyenje ?


2011. márc. 13. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:

sokszor volt már, és egyre gyakrabban fordul elő, hogy úgy kelek fel, hogy "ez mi a f.. volt te úristen?" "


Egy-két ütős buli után én is így keltem fel.

2011. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kösz az értelmes választ... -.-"
2011. márc. 13. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudhatom hogy ez miért van nálad,de nálam is majdnem ez a helyzet.Nálam annyival másabb hogy amit megálmodok nem egyhamar történik meg hanem kb 1év után vagy pár hónap után.De nagyonhalványan emlékszem rá hogy ezt megálmodtam.1hete meg hatalmas hullámokat láttam magam előtt,amint autókat visz magával.Ez nem álom volt csak 1gondolat ugrott be,most meg tessék jött a cunami japánban.Lehet csak véletlen,de érdekes dolgok ezek.
2011. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tehát nem vagyok ezzel egyedül:)
2011. márc. 13. 15:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Déja Vu
2011. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Velem is kb ugyan ilyenek történnek,annyi külömbséggel,hogy sose álmodok,de ha megtörténik egy dolog akkor előre tudom hogy mi következik.
2011. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem képek ugranak be álmomból...

De nagyon sokszor amikor gondolok egy szóra, vagy reklámra vagy bármi, akkor azt visszahallom a tévében. Pl. néhány napja kezdtem kutatni Csernobil-ról, és most ott van a japán atomerőmű...

2011. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ilyenjeim nekem is vannak kb. 10 éves korom óta nekem is, most vagyok 12. Múltkor is megálmodtam hogy beszélgetek a barátnőmmel a szobámban, meg játszunk. És mikor megtörtént olyan deja vu volt, és beugrott. Meg sokszor meséli a barátnőm is hogy vele is van sokszor ilyen.
2011. márc. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!