Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Bár rég álmodtam, de mégis...

Bár rég álmodtam, de mégis mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tavaly februárjában egy nagyon különös álmot éltem át. Az egész arról szólt, hogy ülök a szobámban este a nagyszüleimmel, majd egyszer csak kinézek az ablakon. Annyit látok, hogy egy óriási sárga fény egyre jobban közeledik felém(feltehetően azt álmodtam hogy a Föld belezuhan a Napba). Egyre jobban közeledett, majd odaszaladtam a nagyszüleimhez és átkaroltam őket. Ezután az egész szobát betöltötte a fény és elvakított engem, és felriadtam. Tavaly szeptemberében azonban egy óriási felismerés ötlött belém. Sokat hallottam valami közelgő atomháborúról és azon kezdtem töprengeni, hogy "megálmodtam azt, hogy ledobják az atombombát?". Nem sokkal később novemberben visszatérő álmom volt, hogy atombombát látok leesni az égből. Megpróbáltam elfelejteni az egészet, de kb. 2 hete újraálmodtam az egészet. Mit jelenthet ez?
2011. márc. 13. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom,köze lehet-e az álmodhoz,de tegnap volt valami atomrobbanás vagy mi,Japánban...Még én se tudok róla sokat,most akarok utána olvasni,csak "fél füllel" hallottam.Nézz utána te is,ha érdekel.
2011. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2011. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!