Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Semmiség volt ez az egész?!

Semmiség volt ez az egész?!

Figyelt kérdés

Bocsi, lehet, hogy nem a megfelelő kategóriába írtam...


Elég nyugtalanul alszom már napok óta.

Pár napja még alvásparalízisben is volt részem(életemben másodszor éltem át ezt).


Tudni kell, az én szobámból egy másik szoba is nyílik.

Éjjel arra ébredtem, hogy abban a szobában ég a villany(az ajtó be volt csukva, de kiszűrődött a fény az ajtó alatti résen). Tegnap este ott tartózkodtam, de emlékszem, hogy lekapcsoltam a villanyt, ez biztos. Benyitottam a szobába. Senki nem volt ott. Lekapcsoltam a villanyt, bezártam az ajtót, majd megpróbáltam elaludni, de nem ment, ugyanis mihelyst lehajtottam a fejem a párnára és behunytam a szemem, nyugtalanság töltött el.

Aztán végülis sikerült elaludnom.


Jó, lehet, hogy semmi ez az egész, de nagyon megijedtem éjjel.

Normális válaszokat kérek, köszii.


2011. márc. 9. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem stresszes vagy, ráadásul magadra hozod a frászt az ilyen észrevételekkel, mint ez az éjszakai lámpakapcsolgatás. Gondolom, megállapítottad magadban, hogy nem te hagytad úgy - ergo valaki felkapcsolta. Ezen elkezdtél agyalni akaratlanul is, és belekevertél mindenféle ezoterikus dolgot: nem csoda, hogy nyugtalan lettél.

Vegyél lefekvés előtt fürdőt, lazíts, igyekezz a stresszen oldani, hogy jobban aludj.

2011. márc. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Megfogadom a tanácsod.
2011. márc. 9. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy az amit az előző írt, vagy az is lehet, hogy ezt az egészet csak álmodtad de nem tudsz róla.
2011. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem álmodtam, ez biztos.

Amúgy már nyugodtabban alszom. :) Köszi a válaszokat!

2011. márc. 12. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!