Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy vak vagyok....

Azt álmodtam, hogy vak vagyok. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Álmomban vak voltam, és valahogy még élveztem is, hogy mások segítségére szorulok, így legalább kegyelemből befogadtak az utcáról. (ez valahogy perverz, mert az életben tökre nem ilyen vagyok, sőt, rettegek a betegségektől)

Nem tudom, hogy hova lettek a családtagjaim vagy hogyan kerültem utcára és hogyan fogadtak be, de valamiért vakon is dolgoztam, egy házban voltam szolgáló. Tudtam, hogy ez az egyetlen lehetőségem az életben maradásra, mert hirtelen senkim sem volt, csak a néni aki befogadott és akit valamiért olyan kedvesnek éreztem.

A ház még látatlanban is ismerős volt, otthonosan mozogtam benne. Álmomban szürke alapon fekete vonalaknak láttam a tárgyak széleit, így képzeltem el a világot, hogy tudjak mihez viszonyítani amikor közlekedem.

Mindennek öreg szaga volt, és nedves, dohos szag és disznószarszag. Állatok is voltak az udvarban. Más szolgálók is voltak, egy pici huzatos szobában aludtunk a földön.

Aztán egyszer csak kezdtem visszanyerni a látásomat, és láttam, hogy a néni, aki befogadott, valójában a mamám (meghalt 7 éves koromban). Szinte sokkot kaptam és nem mertem elmondani, hogy már látok, játszottam a vakot. Féltem az érzéseimtől, és attól, hogy ő tudja ki vagyok valójában és ha elmondom hogy látom őt, már nem titkolhatom, hogy ismerem.

Félelmetes volt az az érzés, hogy nem tudom, miért teszi ezt velem, és hogy mi a célja azzal, hogy titokban tartja a kilétét. Vajon tényleg felismert-e?

Ő pedig furcsa utasításokat adott. "ne törődj a pókokkal", mindig csak ezt hajtogatta. És amikor elkezdtem látni, láttam már, hogy az udvar, amit olyan szépnek képzeltem el, sáros, lucskos, sz*ros, tele van ágakkal, indákkal és pókokkal.

Úgy megöleltem volna, de nem lehetett. Sírva ébredtem. Mit jelenthet ez az álom?


2011. febr. 27. 16:05
 1/7 anonim válasza:

. Megvakulni: semmi áron sem akarsz valami fontos dolgot, körülményt észrevenni; érzelmi kényelmesség, lustaság


egyébként:

[link]

2011. márc. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zerkowitz ***** válasza:
a szolgálók amikor láttál mik voltak?egyébként szerintem ez az álom nem jelent semmit.
2011. márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zerkowitz ***** válasza:
az álmokkal nem kell foglalkozni általában az álmok összevisszaságok
2011. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hogy álmodhattad h vak vagy? Akkor nem látsz semmit.

Kivéve ha 3rd personba láttad magad.

Am nekem szokott lenni olyan h nem álmodok v h minden tiszta sötét és reggel meg ébredek.

2011. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy álmodtam, hogy vak vagyok, hogy tényleg nem láttam semmit, csak tapogattam, és ahogy közlekedtem, közben elképzeltem, milyen lehet a hely.
2011. márc. 29. 04:45
 6/7 Zerkowitz ***** válasza:
én álompszchiológus vagyok és ez az álom azt jelenti hogy szellemileg beteg vagy.
2011. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, most már ezt is tudom... 8-)
2011. ápr. 26. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!