Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ugyan azt álmodtuk mind a...

Ugyan azt álmodtuk mind a ketten. Mit jelent? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kb 3 hete történt, azt álmodtam hogy kiestek a fogaim. Nem fájtak csak kihullottak. És másnap az iskolában az egyik lány osztálytársam reggel mondta hogy nagyon rosszat álmodott (nagyon nyúzottnak nézett ki). Kérdeztem, hogy mit és részletesen elmesélte ugyan azt amit én éltem át álmomban előző este. Pedig ő előző nap nem is volt iskolában és semmilyen formában nem beszéltünk, tehát ki van zárva, hogy valamely közös élmény hatására álmodtuk ezt. Nem lenne ennyire furcsa, de nagyon részletesen leírta ugyan azt amit én álmodtam. Szerintetek ez hogyan történhetett?
2011. febr. 26. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Álmodban a fog kiesés halált jelent.Ha fáj,akkor olyan hal meg aki közel áll hozzád,ha nem fáj akkor egy hozzád távolni ember.Nem mindenki hisz bennem,de apumnak is kiesett álmába a foga és másnap meghalt a papója.
2011. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Elég különös h mind a ketten ugyanazt álmodtátok... Krúdy álmoskönyve szerint a kieső fog nagy veszteséget, halált jelent...
2011. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem a nagy veszteség abban mutatkozott meg, hogy a számomra legkedvesebb cicám eltűnt =(

Köszönöm a válaszokat, de nagyon furcsának érzem, hogy egymástól függetlenül ugyan azt álmodtuk.

2011. febr. 26. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az előző kommentet ha olvasod, ne vedd nagyon komolyan, mert lehet, hogy őnála véletlenül így történt, de ez nem jelenti azt, hogy neked most rettegned kéne, hogy na ki fog meghalni?! (bocs előző)


Az, hogy ugyanazt álmodtátok, szerintem azt jelentheti, hogy egy erős kapcsolat van köztetek (nem kell ennek szerelminek lennie, inkább amolyan mentális) és valami jelentése van az álmotoknak, ami a kettőtökre vonatkozik. Nem akarok hülyeséget mondani, ezért nem is kezdek el találgatni :) Vele kéne szerintem beszélgetned róla, lehet, hogy akkor rájöttök majd. :D

2011. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Asszem van egy ilyen dolog h mentalis ter, csak ennek vmi mas a neve, es erre fogjak ra, hogy van olyan amikor ugyanaz jut az eszetekbe, meg telepatia blablabla... Mert ebben a mezoben elvben tarolodik ez a 'valami', ugy mint a virus. Volt erre mindenfele teszt, h majmokat vittek ki egy szigetre es akkor ezt az otletet probalgattak h mennyire realis.

lehet, h vmi ilyesmi van benne.:)

2011. febr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló élményem,ikertestvéremmel több alkalommal is volt egyforma álmom.Sőt,a kislányommal is előfordult.Gyakoribb jelenség mint gondolnánk,csak nem derül ki mindig.Az álom vándorol,úgy is mondhatjuk,hogy "átfolyik".

Az álom tartalma azonban utalhat közös veszteségre.Nem kell halálesettől rettegni,de a veszteség megnyilvánulhat érzelmi,anyagi téren is.Miután diákok vagytok,tudat alatt félhettek egy gyengébb osztályzattól is.Mi a jó egy rossz álomban?Egész egyszerűen az,hogy kivédheted.Álmod ugyanis csak figyelmeztet,nem azonos a végzettel.

2011. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Álmodban a fog kiesés halált jelent.Ha fáj,akkor olyan hal meg aki közel áll hozzád,ha nem fáj akkor egy hozzád távolni ember.Nem mindenki hisz bennem,de apumnak is kiesett álmába a foga és másnap meghalt a papója."


- Ha mindig meghalt volna valaki, amikor erről álmodtam, már kihaltak volan az ismerőseim körülöttem.

2011. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is azt álmodtam pár hete hocs csak úgy potyogtak ki a fogaim, és nem fájt. Persze kb. 1 hete kettétört egy fogam ^^

Amúgy nem tudom hogy ez miért van!

2011. febr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!