Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az a visszatérő...

Vadmeggy kérdése:

Mit jelent az a visszatérő álom, hogy kiesnek a fogaim?

Figyelt kérdés
Már legalább 10 szer álmodtam, hogy álmomban elkezd mozogni egy fogam, kiesik, majd sorban utána az összes fogam is kiesik és felébredek. Annyira nyomasztó így felébredni...
2011. febr. 25. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
A legjobbakkal is előfordul kisapám,a legjobbakkal is! Ne agódj,nekem azt mondták a sexualitásssal kapcsolatos,dehát ez tudod ,amolyan mondták,hát és a messziről jött ember,ugye hát ,azt mond amit akar,igazam van-e?:)
2011. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kieső fog : fájdalmas veszteség.
2011. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Álmoskönyvben az olvastam,hogy a kommunikációval kapcsolatos.
2011. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ha azt álmodom, hogy kiesik a fogam, vagy kihúzzák, midig meghal valakim :(
2011. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
2x álmodtam kieső foggal. Egyszer azt álmodtam, hogy egy fogam elölről kiesett. Még aznap megkaptam a hirt, hogy meghalt édesapám. Másodszor azt álmodtam, hogy egy hátul lévő egészséges fogam előrejött, és kiesett. Szintén aznap jött a telefon, hogy a 30 éves unokabátyám felakasztotta magát. szóval, nekem nem jelent jót.
2011. febr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
egy irgalmatlan nagy pofont jelez elő, de lehet, csak a következményét...
2011. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Veszteségtől való félelem. Lehet anyagi veszteség, vagy egy szeretett személy elvesztése. Mindenképp valami olyan, amitől ébren félsz, így jön elő álmodban.
2011. febr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 _95 válasza:
Álmoskönyv szerint és tapasztalat alapján egy szerettünk halálát jelenti. Állítólag ha elmondod vkinek akkor kevesebb az esélye a halálnak.
2011. jún. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az álmok semmit nem jelentenek.
2012. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De az álmoknak jelentőségük van! Mióta szakított velem a barátnőm 1.5 hónapja már 4-5ször vele álmodtam. Ez nem véletlen, a visszatérő álmoknak jelentőségük van.
2012. jan. 25. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!