Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Leírnátok a különös álmaitokat?

Leírnátok a különös álmaitokat?

Figyelt kérdés

Pl. Almomban egy rajzfilmfugaranak azt mondtam, h ez csak egy alom, de o bizonygatta h ez a valosag. Mondjuk az durva alom is volt, a sajat sirasomra ebredtem... De reg volt mar ez.:)

meg hat az osszes almom kulonos, zavaros, de olyat amit irtam, meg sose volt. Leirnatok par almotokat? :)


2011. febr. 24. 20:38
 1/4 anonim válasza:

Volt egy olyan álmom hogy nagy csoportba mentünk egy hangversenyre és nem is tudtuk a szöveget, de el kellett mennem a wc-re. Mikor beértem észrevettem hogy a wc ülőkék között nincs fal meg semmi, szóval egyfajta nyilvános wc volt és mindenki ott pisilt tök nyugodtan... Felkeltem, nagyot röhögtem, hogy mekkora baromságot álmodtam.


Olyan is volt kiskoromban, hogy uszodában voltam, mellettem volt a tesóm, anyukám, barátnőm és barátnőm anyukája. Tesóm hirtelen eltűnt a semmibe és mindenki elkezdett sírni. Aztán valami/valaki hátulról megütött én elestem és meghaltam. A különös az volt hogy mikor felébredtem ugyan olyan pózban voltam, mint álmomban amikor holtan feküdtem a padlón. 6 éves körül lehettem és ez az álom nagyon megijesztett.

2011. febr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

na mondok egyet. már évek óta emlékszem rá.

állok az előszobámban balra nekem a cipős szekrény, elöttem az ajtó a nappali/konyhába. hirtelen a cipős szekrény átváltozott hűtővé kinyitottam, aztán visszanéztem oda ahol az ajtó volt de már csak egy nagy kopár pusztát láttam katonai sátrakkal.abban a pillanatban elöttem a messzeségben egy hatalmas villanás volt és agy hatalmas gombafelhő. végigsöpört a hullám elpusztítva a sátrakat felém tartva. vége.

2011. febr. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a nagypapámmal mentem el sétálni a temetőbe.

De ez a temető nem olyan volt, mint egy normális temető, hanem minden sír szépen rendbe volt téve, virágok voltak rajtuk , meg kis padok mellettük és mindenhol a padokon barátságos emberek ültek, akik köszöngettek a papámnak.

Mi meg csak sétáltunk a sírok között és nem értettem, hogy mit keresünk mi ott, amíg egyszer rá nem jöttem, hogy ezek az emberek nem látogatók, hanem halottak, akik a saját sírjuk előtt üldögélnek. Akkor elkezdtem félni, hogy ha rájönnek, hogy tudom, hogy ők nem is élnek, akkor engem is megölnek, tehát nyugodtnak kell maradnom, ami nagyon nehéz volt, mert rájöttem, hogy a papám is halott és vele sétálgatok. Szóval megpróbáltam gyorsan elköszönni de a papám nem akart engedni és én már nagyon féltem és ... és akkor felébredtem.

Egyébként a papám akkor még élt, és mióta meghalt nem álmodom ezt az álmot.

2011. febr. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy erdőben menekülök,sok emberrel,akik felszívódnak,vagyis eltünnek,hogy pl a fél fejük nem látszódik,aztán másodpercek alatt eltünnek.sárga,és narancssárga sárkányok tüzétől vállnak láthatatlanná.A sárkányok idegen lények,az űrből jöttek a földet megtisztítani,az erdőben,és a környezetben nem tesznek kárt.Én egy fa mögé bújok,és sopánkodom hogy hogy lehetett volna ezt elkerülni.Aztán sárga fény(fölülről,és tudom,hogy egy sárkány),és elájulok.Lehet figyelmeztetés,de mégcsak szelektíven se tudom gyűjteni a szemetet,ha nincs a közelben szelektív gyüjtő,akkor mit csináljak?Hát leírom nektek...
2011. febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!