Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Kicsit leírom az előzményeket is:

A párom az elmúlt időszakban többször hazudott nekem és titkolt el dolgokat. Már sokadik esélyt kapta, és most újból érzem hogy nem mond igazat. És a megérzéseim gyakran be is jönnek, furcsán viselkedik és volt hogy hallotam a hangján hogy meglepődött amikor hívtam.

És a múlt éjjel álmomban is előjött ez. Hogy mással találkozgatott, sőt meg is csalt egy lánnyal, és persze nekem letagadta és hazudozott.

Mitől álmodom ezt? Talán van valóság alapja?


2011. febr. 21. 11:41
 1/1 emlya ***** válasza:

Az is lehet, de lehet, hogy csak azért álmodtad ezt, mert erre gondoltál, és álmaink a vágyaink és félelmeink, plusz a nap eseményei. Így dolgozza fel az agy a sok infot, mert éjjel is működik, mint tudjuk.

De persze lehet, hogy tényleg ez a valóság.

2011. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!