Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért szoktak ennyire zavarosa...

Miért szoktak ennyire zavarosak lenni az álmok?

Figyelt kérdés
Nektek is zavarosak szoktak lenni? Ha igen, mennyire? És az igaz, hogy azoknak zavarosabbak az álmaik akiknek élénkebb a fantáziája?
2011. febr. 20. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem mindenkinek zavarosak. talán a tudatos álmodóké nem annyira...
2011. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sosem zavaros. Mindig érthető, figyelhető, leírható a történet. Egy-két nagy váltás van benne, mint pl. az egyik pillanatban még futok egy folyosón, a másikon már egy könyvtárszoba ajtaja előtt állok.
2011. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BlackSword ***** válasza:
Nekem sem zavarosak az álmaim... Mind logikus, csak néha nekem nem tűnnek annak... De attól még van benne logika... Egyre élesen emlékszem, nem osztom meg, mert a tapasztalat szempontjából lényegtelen- De miután kiismertem a logikáját már értem... Vagy ez az életem??? Vagy csak marhulok...
2011. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!