Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam az éjjel hogy kint volt a család az udvaron, minden békés volt, nyár volt. Vagyis A tesóim hátul voltak a kertben, apu és én elöl az udvaron. Apu mindig szerelget valamit és ezt is beleálmodtam. Szóval valamit nagyon szerelgetett és gugolt. Én a padlás létráján álltam, és nálam volt a bátyám légpuskája.. És ekkor csak hirtelen megjelent apu mögött 1 óriási fehér medve, és sikítoztam, sírtam, meglőttem a medvét 2-szer de meg sem érezte. Apunak kiabáltam hogy vigyázzon de nem is akart vele törődni pedig tudta hogy ott van. Aztán a medve megfogta és 1 oszlophoz csapta, és meghalt. Hátramentem anyuval elmondani a tesóimnak mi történt. Mert anyu utána már a konyhából jött ki.Anyut nem viselte meg álmomban annyira,(Nem tudom mért) ez a dolog, de engem nagyon és a tesóimat is. Pedig anyuval nem is tudom mi lenne :"(

Nagyon fájt :( És még most sem tudom abbahagyni a sírást, miután felkeltem. Néztem az álmos könyvet, nem túl rosszakat ír, de kíváncsi vagyok mit szól más hozzá.


Ezt most álmodom először. de még az érdekelne, hogy a templom és a romos kis épületek mit jelentenek álomban?

Ez majdnem minden 2. álmomban benne van.

Válaszokat előre is köszi. L/18


2011. febr. 20. 07:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A álmokat NEM LEHET könyvek, szabályok alapján megfejteni. Ne higgy az álomfejtő könyveknek :) Azokat a dolgokat, amiket álmodsz, a tudatalattid hozza elő, és nem egy olyan szabály alapján, hogy "na, ha holnap megbetegszem, akkor ma kígyóról kell álmodni". Nem. Ezek kitalációk, olyasmik, mint a népi hiedelmek. Sokan hisznek bennük, de ha nem válik valóra, csak annyit mondanak "áh, biztos majd legközelebb". :)


Ne értsetek félre :) Hiszek az álmok jelentésében, de ezeket a saját tudásod alapján kell értelmezni. És ezek nem előrejelzések, az elméd nem egy meteorológiai intézet, hogy megmondja, mi lesz veled két nap múlva. Az álmok az emlékek feldolgozására szolgálnak leginkább, és azt tudhatod meg belőlük, milyen lelki állapotban vagy épp.


Szóval, vagy keress valakit, aki ért a dolgokhoz, és nem szimbólumokat fejt az álomban, vagy inkább próbáld meg önmagad megfejteni. :)

2011. febr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2011. márc. 12. 19:36
 3/3 anonim válasza:

A félelmeinket és vágyainkat álmodjuk meg többnyire!

Azt hallottam ,h aki meghall álmodba az állítólag sokáig fog élni. Na de ez butaság , inkább csak félted és félsz a halálától. De a haláltól nem szabad félni, az csak egy kapu! ;) Ne sírj.

2011. márc. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!