Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki aki ért az álomfejtéshe...

Valaki aki ért az álomfejtéshez segítene nekem kibogozni valamit?

Figyelt kérdés
Visszatérő álmom, ami mindig máshogy történik, hogy tél van, hó van, és közöm van egy medvéhez: vagy rám támad, vagy csak meglesem, mint túrázó, és minden ilyen álmomban, különböző okoknál fogva hason csúsztam a hóban. (például volt hogy így menekültem meg a medvétől) Kíváncsi lennék hogy ezek mire utalnak! hó, medve, hason csúszás Köszi!
2011. febr. 13. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szereted a mackós pasikat, vagy rejtetten elfojtott vágy a medvékhez.
2011. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anc válasza:
100%
Tudat alatt van egy nálad erősebb személy, aki elől menekülsz, a hason csúszás lehet megalázkodás, tehát hogy alárendeled magad ennek az illetőnek, mégis félsz tőle.. a hó az szerintem a környezeted jelentheti, de fellapoztam egy online álomszótárt, ami konkrétan azt írja, hogy ijedtséget jelent a hó.. és szerintem az abban való csúszkálás azt jelenti, hogy menekülsz/menekülnél az érzelmeid elől. Remélem segítettem, én is meg szoktam fejtegetni az álmaimat, de ha vannak kétségeid, itt utánanézhetsz a képeknek: [link] -utána már csak össze kell raknod a jelentéseket. :)
2011. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A medve biztos cirkuszi medve. Te meg azért csúszkálsz hason fekve a havon mert cirkuszi bohóc vagy. A hó meg azért van mert biztos hideg a lelked és semmi melegség nincs benne.
2011. febr. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. kommentelő: Köszi! Többiek: Kac-kac!
2011. febr. 14. 15:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Saját szimbolikám szerint, a hó téli táj jelenthet hideg, rideg környezetet , az életben.A medve jelképezhet nagyobb problémát, vagy fenyegető férfialakot.

A hason csúszás azt jelentheti, hogy az ilyen kellemetlen körülményekből igyekszel találékonyan "kicsúszni",ahogy írták is már, inkább megalázkodva eltűnni, mint más módszerrel védekezni.

2011. jún. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig arra utalhat, hogy a rideg környezetet, agresszív férfiakat, erődet meghaladó feladatokat próbáld meg elkerülni, mert később csak "hason csúszva" szabadulhatsz a helyzetből.
2011. jún. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom lány vagy. A hó, a tisztaság, ártatlanság, szüzesség szimbóluma. A medve a férfierő, a hason csúszás pedig a szexuális aktus. Szerintem ez egy vágybeteljesítő álom, amibe azért vegyül némi szorongás is. Kvázi akarnál férfit, de félsz is a dologtól.
2011. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!