Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy olyan temetővel álmodtam...

Egy olyan temetővel álmodtam ami. (bővebben). Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Egy olyan emberrel mentem oda aki közel áll hozzám, amikor megláttam kívülről a temetőt, minden ismerős volt és tudtam hogy már sokszor jártam ott (azt hiszem régebben álmaimban). Egy-két sír nem egyezett.

Ugyan olyan bizarr, félelmetes és különleges látványt nyújtott. Hihetetlenül furcsa hogy újra itt voltam (de már nem mentem be, pedig régen sokat járkáltunk ott a legjobbakkal).

Az oda út is úgy emlékszem frusztráló és rossz volt. Sok balszerencsés sorsot láttunk. Pl egy kocsmaszerűségből jött egy egy lesüllyedt ember akit hátba lőttek, de minden alkalommal úgy tettünk mintha nem látnánk hogy ne kerüljünk bajba.


2011. febr. 10. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Este lefekvés elött hallgass szép, nyugtató zenét, nézzél romantikus filmet, és másat fogsz álmodni. Nem jók ezek az álmok. Bele fogsz bolondulni.
2011. febr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem ez nálam nem így működik.. vannak álmok amiknek Tudom hogy van jelentése..

egyébként a romantikus filmektől kb hányok xD és délután aludtam :)

2011. febr. 10. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj privátot, és írd le részletesen a temetőt! Amilyen részletesen csak tudod. Mindent írj le, amire emlékszel! Hol van, mekkora, milyen régiek a sírok, milyen a temető környéke, másik is vannak ott, vagy egyedül vagy, milyen érzéseid vannak a temetőben...minden, ami eszedbe jut!
2011. febr. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azt jelenti amit szeretnéd hogy jelentsen hiszen te álmodtad senki nem láthat a fejedbe senki nem mondhatja meg mit jelent csakis TE
2011. febr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!