Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom?

Mit jelenthet ez az álmom?

Figyelt kérdés

A többihez hasonlóan, hülyeség, és nagy szerepet játszik benne a könyvem, amin dolgozom...:D

Szóval, osztály kiránduláson voltunk, de én tudom hogy ki kell csempésznem a drogot az osztálykiránduló helyről, mert utolsó nap aztán megyünk haza. ( nem az én drogom, az életben nem is drogozok, nem is tervezem hogy drogozzak ) És az igazgató a narancs sárga pulcsijában ott termett, és egy olyan ellenörző helyet állított fel egy mezőn a semmibe, ami a reptéren szokott lenni. Én beparázok, hogy mi lesz így a droggal? Aztán, egy olyan táskába teszem a cuccot, amin nem világít át ez a lézer ( vagy mi ez, nem értek hozzá. egy olyan táska, amiben aztse vennék észre ha mondjuk egy sniper lenne benne, van ilyen az tuti ) Aztán megyünk fel egy magas hegyen, amin macskaköves lépcső vezet fel, és az igazgató előre küld engem három osztálytársammal, hogy nézzük meg messze van még-e a csúcs, mert ha igen, akkor inkább nem megyünk fel az egész osztállyal. Megyünk fel, engem meg felhív a könyvem szereplője, hogy ugye nálam van a cucc, mondom igen stb. Aztán letettem a telefont, és megkérdezték az osztálytársaim, hogy kivel beszéltem erre meg bénán azt mondtam, hogy a pasimmal... ( aki egyébként a könyvben drogdíler.)


2011. febr. 10. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit jelentene ez az álom? Semmit sem jelent, én is szoktam hülyeségeket álmodni. Úgy meg pláne érthető ha ilyen könyvet írsz.
2011. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 korifeus válasza:

Az álomban leginkább az adott időszak lelkiállapotának visszatükröződését, gyakori gondolataink, élményeink reflexióját éli meg az ember. Amit álmodik eseményekről, emberekkel való viszonyairól, félelmeiről, azok az elmúlt napok, hetek megéléseinek visszhangjai furcsa vegyesvágott formában.

A bűntudat, rejtőzködés, a mély kapcsolatok hiánya érzékelhető ebben az álomban, vagy lehet hogy csak sok volt a vacsora.. Egyél kevesebbet lefekvés előtt és álmodj szépeket!

2011. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De hat kabe mindennap ilyet almodk, vagyis nagyon sokszor hasonlokat, akkor sosem jelenthetnek semmit az almaim?

nem szoktam kozvetlenul lefekves elott enni. :)

amugy nagyon koszonom a valaszaitokat :) :)

2011. febr. 10. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!