Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtan egy fekete kalapos...

Álmodtan egy fekete kalapos emberől nemtudom mit jelenthet többi lennt?

Figyelt kérdés
Szóval törölköztem és jobbra nézve álmomban ott volt egy fekete kalapos sötét köpenyes alak mire bementem szólni anyámnak és bátyámnak eltűnt, bátyám mondta hogy ott van ott az árnyék és anyám meg ő elkezdtek tapogatózni a plafonnál mire felmásztak az emeletes ágyamra én pedig fél lábal fent voltam rajta majd bátyám felhúzott mikor kinyitódott a francia ágy és kibújt belőle nagyon félelmetes volt magas fekete köpenyes lesütve volt a feje közelített felénk anyámat akarta megtámadni én behúztam neki egyet de a kezem átment rajta és utána mikor nekem akart jönnni felébredtem..
2011. febr. 10. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy aludtál :P


maci

2011. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D kösz de ezt eddig is tudtam :D
2011. febr. 10. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Mégis, mit vársz a tudomány rovatban ?
2011. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jelentheti azt, hogy valaki, akit nem ismersz/nem bírod, meg szeretne bántani(akár ütés, akár szóban, akár családtaggal bánt, pl. hogy ilyen-olyan).
2011. febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!