Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy megjött a...

Azt álmodtam hogy megjött a menzeszem de igazából még nem jött meg! Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy szeretnél már nővé érni és ez benne van a tudatalattidba,ezért álmodtad ezt.
2011. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kérdésed akkor lenne érdekes, ha férfi lennél.
2011. jan. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen már nagyon szeretném ha megjönne és 2-szer is volt már ez elmondjam a részleteket?(nem udi)?
2011. jan. 30. 15:25
 4/9 anonim ***** válasza:
igen.mondd el:)
2011. jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tehát az első ugy volt hogy voltunk egy plázában és elmentünk véccére fizetni kellet érte és megláttam hogy véres vagyok! A második is így volt csak ott utána hazamentünk és elmentem véécére mert a plázában nem mentem el és aszobában volt valamiért a bugyimban betét és tiszta vér volt!
2011. jan. 30. 16:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Anno én is álmodtam ilyet.:-D

Normális, azt jelenti, hogy várod már.

22N

2011. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen már nagyon :(
2011. jan. 30. 21:42
 8/9 anonim válasza:
valószínű, h várod már, de ne hidd, h jó dolog. én 13 éves vagyok én is vártam de nagyon utálom:( most is valszeg kimaradok egy strandról, mert épp, h elment és már megint megjött:(
2011. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb mintha Freddy Krőgerről álmodnál :D
2012. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!