Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mi? Többi lent. (Kérdésed...

Ez mi? Többi lent. (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Ma éjjel azzal álmodtam akit szeretek...vagyis szinte mindig vele álmodok. (Tudom, mert egész nap csak rá tudok gondolni)

De most éjjel volt egy olyan pillanat az álmomban, ami annyira furcsa volt. Végül is az volt, hogy ő számítógépezett, én meg oda bújtam hozzá. És az, ahogy hozzá értem és oda bújtam hozzá, az annyira megmaradt bennem,és éreztem őt álmomban tényleg...egész nap csak erre tudok gondolni. Annyira furcsa volt. Mintha tényleg megtörtént volna...mi lehetett ez? Jelent valamit?


2011. jan. 30. 14:21
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és azt lefelejtettem, hogy az álmomban ahogy így hozzá bújtam elaludtam a vállán. És onnantól csak simán aludtam tovább..
2011. jan. 30. 14:23
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez után az álom után egész nap totál kész vagyok most. Csak erre tudok gondolni, hogy milyen valóságos volt..

Csak ezen kattog az agyam.

2011. jan. 30. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Én meg a körmösömmel álmodtam, hogy nem fizettem ki neki a munkáját és nála hagytam 3 táskámat, majd felhívtam telefonon és egy öregasszonyról meséltem neki, aki botorkált a kamionok között. Na most szólj hozzá! :)
2011. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
az álmainkat nem mi irányítjuk, de az életünket igen!!!! Ha eléggé elgondolkozol, alvás előtt még1x felidézed, rá fogsz jönni mit jelent!! És ha úgy alakítod az életed ahogy kell...
2011. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hayka01idegen válasza:
Bocsi de olvastam és közbeszólok má ne haragudj de pont hogy az álmunkat mi irányitjuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!