Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet ennek az álmomnak az...

Mi lehet ennek az álmomnak az üzenete?

Figyelt kérdés

Sokszor van olyan, hogy nagyon életszerűen álmodom. Amik néha be is következnek. Sokszor csak tárgyak, dolgok utalnak a közeljövőre. Egy mostani elég valóságosnak tűnő álmomról írok most nektek.

Az álmomban egy fura tó mellett voltunk. A táj kihalt volt, a föld fekete és nyirkos volt. Az nagyon borús volt, szinte éreztem a levegő friss illatát is. A tó közelében volt egy nagyon fura fa. Tényleg egy élő fa volt a "váza" a tákolmánynak, amiben mindenféle hulladék volt. A közepén egy kanapé volt, amit a fa törzse átszúrt. Ezen kívül régi szekerek kerekei és egyéb hulladékok voltak a fa felszínén. Főleg fémtárgyak. Amit nagyon durvának tartottam hogy a fa a tó felé hajlott befele, talán 60 fokos szögben. A törzse úgy jó 30 méter sugarú lehetett. A magassága meg egyszerűen röhejesen nagy. Kicsit félek, mert az ilyen álmaim sokszor utalnak a közeljövőmre. Szerintetek mi a franc akar ez az álmom üzenni nekem? :S:S:S


2011. jan. 30. 12:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Légyszi, csak normális válaszokat! :(
2011. jan. 30. 12:01
 2/4 anonim ***** válasza:
A kihalt táj érzelmi gondokra, boldogtalanságra utal. A kiszáradt fa viszont konkrétabb jelző, ami részleteket is megmagyaráz. A fa egyértelműen a férfiasságra utal, ami azért száraz, mert már alkalmatlan bármilyen feladat elvégzésére. Ez a fa lehet a tié, vagy a párodé is. A sok szemét az erre a gondra adott reakció lehet. A szemét sértésekra utal, ami csak tovább súlyosbítja a haldokló fa helyzetét és az életbe visszatérés utolsó esélyét is kettétöri.
2011. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Ön szerint mit jelenthet az hogy egy közeli ismerősöm odament a fához és megpróbálja kidönteni a fát, persze ez fizikailag lehetetlen hogy egy ilyen hatalmas fát egy egyszerű ember kidönthet. Pontosan nem tudom ki lehetett a személy, de tudom hogy közel áll hozzám.

2011. jan. 30. 12:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ismerősöd valószínűleg a segítőt szimbolizálja, aki a problémát orvosolhatja. Mivel a gondok sokszor a mélyben gyökereznek, a fát is a gyökereinél kell meggyógyítani. Ezekhez viszont csak akkor férhetsz hozzá, ha mélyre ásol, illetve egyszerűen kidöntöd a fát.
2011. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!