Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Teljesen ki vagyok borulva.

Figyelt kérdés

Már sokadik éjjel álmodom ugyanazt.

Mindig a szobámból indulok, de amint átlépem a küszöböt, egy üres szobában találom magamat, amiben csak egy álló tükör van a közepén.

Magamat látom benne, de nem úgy, mint ahogyan valójában kinézek. Mindig fekete bőrkabát és bőrcsizma van rajtam, meg valami különös farmernadrág, amit már senki se venne fel. Az arcom pedig tök más; valamiért sokkal szebb. De első pillanatban a szemem még ugyanolyan barna, mint valójában, a másikban meg kék. De olyan különleges kék, amilyet még nem is láttam élő emberen. Aztán hozzáérek a tükörhöz, bár nem tudom, miért, de az ujjam nem ér össze a tükörképemmel, hanem amikor fölnézek, ő már mindig karba tett kézzel bámul rám. Álmomban félek tőle, hátrálni is kezdek, de akkor ő - először gúnyosan és megvetően néz rám - aztán valamitől ő is rettegni kezd, de nem látom, mivel a tükör másik oldalán van. Sikítani kezd, de én nem hallom, és képtelen vagyok segíteni rajta, pedig olyan de olyan erősen akarom. Mintha eggyé válnék vele, de aztán minden eltűnik, és csak zuhanok a semmibe, és csak két kék szemet látok, de aztán már azok is eltűnnek.


Olyan tisztán emlékszem rá, mivel már lassan egy hónapja álmodom ezt folyton. Amikor fölébredek, egy óráig ki vagyok készülve, és reggel fáradtabb vagyok, mint mielőtt elaludtam. Nagyon szeretném megtudni, hogy mit jelent, kérlek, kérlek válaszoljatok!


Előre is köszönöm!


2011. jan. 28. 13:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én azt ajánlom,hogy próbáld felismerni,hogy álmodsz miközben álmodsz és változtasd meg az eseményeket.Nem hiszem ha már egy hónapja álmodod ezt akkor ne sikerülne.Mellesleg az első megoldás az pont az egy hónapja történt dolgok változások analízálásában keresendő.


Az álom nem egészült ki újabb elemekkel?Mindig ebből állt?


Rengeteget lehetne találgatni.Például az a másik a tükörben mitől félhet?A való életben kell megváltoztatnod dolgokat ahhoz,hogy megváltozzon az álmod.

2011. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Nagyon sokat segítettetek.

Nem szokott változni, viszont nem mindig ugyanakkor ébredek fel. Volt már, hogy a kezemet többször is visszahúztam, mielőtt a tükörhöz értem volna, és egyszer már néztem is szembe a tükörképemmel, nem kezdtem el hátrálni. Van, hogy már a zuhanás előtt fölébredek, de van, hogy álmomban úgy érzem, órákig is zuhantam. Néha a kabát nincs rajtam,. de ez nagyon ritka. Akkor csak egy sima fehér pólót viselek, de ez még csak kétszer történt meg.

2011. jan. 30. 13:41
 13/14 anonim válasza:
0%
Szia. A tükör semmikép nem jelent jót, azt tudom. Hisz átjáró a túlvilággal; lásd virrasztáskor sok helyen letakarják. Hogy "jelentős" álomról beszélünk az biztos, tehát jelez valamit neked. Csak sajnos mikor már megtörténik valami, akkor jövünk rá, h igen ezért álmodtam én azt és annyiszor. Tehát ilyenkor elég nehéz fejtegetni sajnos.
2011. jan. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 T1T1 válasza:

Már sokadik éjjel álmodom ugyanazt. => 2. napja részeg:)


Mindig a szobámból indulok, de amint átlépem a küszöböt, egy üres szobában találom magamat => kiittad az első poharat


amiben csak egy álló tükör van a közepén. => kupica alja


Mindig fekete bőrkabát és bőrcsizma van rajtam, meg valami különös farmernadrág, amit már senki se venne fel. => széth.nyt.d


Az arcom pedig tök más; valamiért sokkal szebb. => pirospozsgás?


Boccs, ha sértő voltam, de nagyon illik...


Magamat látom benne, de nem úgy, mint ahogyan valójában kinézek. => nc

2011. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!