Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Teljesen ki vagyok borulva.

Figyelt kérdés

Már sokadik éjjel álmodom ugyanazt.

Mindig a szobámból indulok, de amint átlépem a küszöböt, egy üres szobában találom magamat, amiben csak egy álló tükör van a közepén.

Magamat látom benne, de nem úgy, mint ahogyan valójában kinézek. Mindig fekete bőrkabát és bőrcsizma van rajtam, meg valami különös farmernadrág, amit már senki se venne fel. Az arcom pedig tök más; valamiért sokkal szebb. De első pillanatban a szemem még ugyanolyan barna, mint valójában, a másikban meg kék. De olyan különleges kék, amilyet még nem is láttam élő emberen. Aztán hozzáérek a tükörhöz, bár nem tudom, miért, de az ujjam nem ér össze a tükörképemmel, hanem amikor fölnézek, ő már mindig karba tett kézzel bámul rám. Álmomban félek tőle, hátrálni is kezdek, de akkor ő - először gúnyosan és megvetően néz rám - aztán valamitől ő is rettegni kezd, de nem látom, mivel a tükör másik oldalán van. Sikítani kezd, de én nem hallom, és képtelen vagyok segíteni rajta, pedig olyan de olyan erősen akarom. Mintha eggyé válnék vele, de aztán minden eltűnik, és csak zuhanok a semmibe, és csak két kék szemet látok, de aztán már azok is eltűnnek.


Olyan tisztán emlékszem rá, mivel már lassan egy hónapja álmodom ezt folyton. Amikor fölébredek, egy óráig ki vagyok készülve, és reggel fáradtabb vagyok, mint mielőtt elaludtam. Nagyon szeretném megtudni, hogy mit jelent, kérlek, kérlek válaszoljatok!


Előre is köszönöm!


2011. jan. 28. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
szerintem egyszerűen csak azt jelenti,hogy nem vagy megelégedve magaddal.
2011. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
előző vagyok.csak még annyit,hogy azt jelentheti,hogy mások kedvéért meg kéne változnod,de te nem akarsz,viszont tudod,hogy csak úgy illenél közéjük.
2011. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az álmot sémák szerint elemezni abszolút felesleges. Az álomfejtésnek CSAKIS az adott személy személyiségjegyeinek tudatában lehet értelme. Erre neked kell rájönnöd. A tudatalattid úgy működik hogy addig fogod újra és újra ezt álmodni amíg rá nem jössz az álom igazi mondanivalójára és meg nem érted.
2011. jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Szerbusz!


Úgy gondolom az előttem levő Válaszadóknak igaza van, valami nyomaszthat mondjuk, de ezt csak Te tudod, Neked kell rájönnöd az álom jelentésére. Ez csak egy példa volt, tekintsd végig újra az életedet hosszasan, talán valamit elhibáztál a múltban...nem mondom hogy ez az oka, de ez sincs kizárva.


(Ne készülj ki reggel, minél előbb próbálj rájönni az okra, hogy miért álmodod ugyanezt szinte mindig.:))


Rengeteg sikert!

2011. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, nagyon hálás vagyok nektek érte. De olyan nehéz... annyi mindent jelenthet!
2011. jan. 28. 14:08
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

13:53-as vagyok. Fontos hogy ne azt vizsgáld hogy mi a cselekmény. Az is lényeges de csak átvitt értelemben. Először gondold végig egyesével mi mit jelent, mit szimbolizálhat. Aztán h ki vagy mi az ami megtestesíthet egy személyt az életedből. Haladj a kisebb egységtől a nagyobb felé, hidd el ha nem görcsösen gondolkozol rajta, akkor össze fog állni a kép.

Leírok egy személyes példát.

Valamelyik nap azt álmodtam, hogy apám erősen megszorítja a tökeimet. Nem tudtam mire vélni a dolgot, sokat gondolkoztam rajta. De rájöttem. Az ötletet egy Discoverys dokumentum film adta. Abban az volt hogy van egy dél-amerikai törzs akiknek a tagjai miután megölték a másik törzs harcosait, levágják a töküket és kirakják a kunyhójuk egyik sarkába, mert abban hisznek hogy így elveszik az ellenség erejét és az beléjük száll. Apámmal nagyon rossz a viszonyom (nem is tartjuk a kapcsolatot) és rájöttem hogy a tudatalattim így akart üzenni, hogy lépjek már túl ezen a kapcsolaton, mert apám csak elveszi az erőmet, az energiámat. Ennyire kell belemászni a dologba. Remélem te is megtalálod az okot.

2011. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ez érdekes. De te se jöttél volna rá, hogyha nem látod meg azt a dokumentumfilmet, tehát nekem is jókor kell lennem jó helyen, hogy így rájöjjek. Bocs, meglehetősen pesszimista gondolkodású vagyok.

Nagyon remélem, hogy meg fogom találni a megfejtést.

Köszönöm a hosszú választ! ♥

2011. jan. 28. 14:25
 8/14 anonim ***** válasza:

Való igaz, hogy nem tudjuk az álmodat megfejteni, de itt van két hasonló eset, vagy inkább jelenet, próbálj meg valami ötletet nyerni innen. Vagy pedig egy természetgyógyászhoz fordulj szerintem. Amúgy ez tényleg kibuktató lehet, amit leírtál.


[link]


[link]

2011. jan. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
hali nh énvelem is volt ojan amikor sokadszorra álmodtam vmit és hülyeséget férretéve másnap megtörtént teljesen ugyanaz én átam a szönyegen anyámék meg vmit dumáltak má nm emlékszem h mit :S
2011. jan. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A tükörben egy másik én-részed láthatod. Esetleg az árnyékszemélyiséged? Vagy az ideális énkép, aki irányít lényegében az ideáljával, irányába törekszel?


Egy biztos, te próbálod megérteni, megfogni, de ő egyelőre nem érzi azt, hogy erre méltó lennél.

Talán törődsz azzal, hogy mit gondolnak rólad mások, megfelelni próbálsz, konformista vagy?

A bőrdzseki, a bakancs, a nadrág, amit senki sem venne fel: egyértelműen lázadást üzen. Mi az benned, ami nem felel meg magadnak?

2011. jan. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!