Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álmom?...

Mit jelent ez az álmom? (bővebben a magyarázatban)

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a sráccal, aki mindennél fontosabb nekem, hónapok után újra találkoztunk egy előadáson. Odasúgtam neki, hogy előadás után beszélni akarok vele, ő azt mondta, hogy oké. Előadás után odamentem hozzá, ő a szemembe röhögött és közölte velem, hogy hagyjam békén, nem is akar hallani rólam, tűnjek el az életéből. Mikor felébredtem, totál kétségbe voltam esve. Néztem álmoskönyvben, de nagyon sok szimbólum nincs benne. A sráccal egyébként jól megvagyunk, nem is értem, mit akart jelenteni ez az álom...
2011. jan. 27. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem minden álomnak van jelentése.
2011. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a tudatalatti minden álommal akar üzenni valamit...
2011. jan. 27. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
A tudatalattid talán csak belekeverte az álmodba az egyik félelmedet, ami egy barát elvesztsése
2011. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent számodra ez a srác? Milyen tulajdonságokkal tudod felruházni?

Tettél előző napon valami olyasmit, amiért mondjuk szembeköphetnéd magad?

Van konfliktusod akármilyen személlyel az életben, vagy magaddal? Ezekre utalhat.

2011. jan. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!