Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha valaki...

Mit jelenthet ha valaki Jézussal álmodik?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer Miháel arkangyallal ámodtam. Azt tudom, hogy angyallal álmodni rosszat jelent, de nem történt semmi rossz.
2011. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hogy vallásos.
2011. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Talán leírom inkább az egész álmot...Az történt hogy egy kórházi ágyon feküdtem, ahol közölte velem egy orvos egy ultrahang vizsgálat közbe hogy terhes vagyok, majd hirtelen bekerültem a saját hasamba, ahol láttam két kisbaba arcát, amikor közelebb értem hozzájuk mind a két kisbaba arca átváltozott Jézus arcává majd hirtelen testet is öltött és csak egy fehér lepelben lévő Jézus állt előttem, a babák pedig már sehol majd mentem felé, de akkor Ő elindult hátrafelé és eltűnt a fényben.
2011. jan. 27. 15:39
 4/11 A kérdező kommentje:
Keresztény vagyok! de nem foglalkozom a vallással, templomba sem járok!
2011. jan. 27. 15:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha próféciai jelentést akarnék belelátni, akkor azt mondanám, hogy el fogsz veszíteni két gyermeket... de hogy ne aggódj miattuk, mert Istenhez mennek.
2011. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyon menő. Remélem megszülöd az ikreket, az egyik Krisztus lesz, a másik meg az antikrisztus. *_* Bízd rám nyugodtan a kultuszodat, elintézem, ezek után megérdemelnéd.


Ha keresztény vagy, bizonyos archetípusokat a keresztény szimbolikával jelenít meg az álmod. Minden gyermekben ott az isteni fény, azzal, hoy vállalsz egyet, és felneveled, minden jót megadva neki, istennek tetsző dolgot teszel. Más értelmet nem látok benne. :)

2011. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Egyébként már van egy kisfiam,több babát nem tervezek.Ha valakinek van még ötlete szívesen elolvasnám!

2011. jan. 27. 16:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ISTEN minden fele modon jelentkezik az eletunkben,nalad alom formajaban.Szerintem vedd elo a bibliat es megtalalod a valaszt a kerdesedre,ha beleolvasol.En hiszek Istenben es orulok,hogy minden örömöm es banatom megoszthatom vele.:)
2011. jan. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Súlyos csapás éri egy héten belül.
2011. jan. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már eltelt több mint egy hét!
2011. jan. 29. 07:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!