Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Na ez vajon mitől van?

Na ez vajon mitől van?

Figyelt kérdés

van egy legjobb barátnőm. nagyon közel állunk egymáshoz meg minden. egyik hétvégén itt aludt nálam. álmodtam ami nem meglepő mert mindig szoktam. de ez különleges volt. barátnőmről álmodtam azt hogy együtt akartunk megölni valakit de aztán kiderült hogy ő nem a mi emberünk.. a valaki arcát nem láttam. reggel mikor felébredtünk szinte majdnem egyszerre mondtuk hogy " mekkora hülyeséget álmodtam" . kérdezem tőle hogy mit és mondja hogy azt hogy "együtt akartunk megölni egy embert" és én fejeztem be a mondtát " de kiderült hogy nem a mi emberünk" . hát leesett az állam. mind a ketten ugyanazt álmodtuk a részleteket is megbeszéltük és ugyanaz volt.

de ez az álom nem volt teljesen egész mert nem fejeződött be .. sétáltunk pont az álomba amikor szólt anyu h reggeli.és felébredtünk. ezért megbeszéltük hogy a következő este megpróbáljuk folytatni az álmot. sikerült. az álom folytatódott. másnap mikor megbeszéltük az esti álmot ebbe már voltak ici-pici eltérések de tényleg olyanok amik lényegtelenek voltak. ez hogy történhet?

mind a ketten ugyanazt álmondjuk. együtt vagyunk az álomban.


2011. jan. 26. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Valószínű hogy a pároddal nagyon utálhattok valakit. Másik elképzelésem az hogy álmotokban beszéltetek, a másik ezt hallotta és ez befolyásolta az ő álmát, de erről ő nem tudott.
2011. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem a párom. :D lány vagyok én is és ő is :D csak legjobb barátnők vagyunk.

egyébként nem tudom kit utálhatunk ennyire..

álmomban én nem beszélek ezt tudom már kérdeztem családtagogoktól hogy szoktam e beszélni de azt mondták nem. azt h barátnőm szokott e azt viszont nem tudom.

2011. jan. 26. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Családtagjaid nem alszanak véleltenül, mikor te is alszol? :) Így nem mondhatják meg száz százalékos bizonyossággal, hogy beszélsz-e álmodban.

Mindenesetre valószínű, hogy valahogy befolyásoltátok egymást, nem feltétlenül telepátiával.

Milyen volt az ember, aki nem a ti emberetek?

2011. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérlek, ne féraszd a GYIK-ot kitalált kérdésekkel.
2011. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyira átlátszó
2011. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

van egy bátyám és egy szobába vagyunk. és általába késő este jön haza amikor én már alszom. így ő tudja. :)



egyébként nem kitalált. ha nem tudsz a kérdésre válaszolni akkor ne írjál mert a f*sz se kiváncsi a csíraságodra. utálom az ilyen csírákat. álomfejtés kategória és nem vicc övezet hogy sz*rságokat kitaláljak. átlásztó? akkor b+ ne nézd.


nem szokásom hülye hazugságokat irkálni.

2011. jan. 27. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!