Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap anyámmal álmodtam ez...

Tegnap anyámmal álmodtam ez mit jelent?

Figyelt kérdés
anyámmal egy úton mentünk ő átkarolt tesóm is ott volt de ő nem mondott semmit anyám meg azt mondta egy számomra fontos személyről hogy nem akar semmit tőlem az a fiú és anyám úgy érzem birtokolni akar már most is összevesztem vele mert nem mondtam meg neki amit kérdezett és nagyon összevesztünk konkrétan a redőnyön én meg azt mondtam neki véletlenül h kuss de ekkor is pont azzal a személlyel beszéltem akitől el akart tiltani álmomba és az álmom óta olyan tartózkodó az a gyerek és ez olyan szar érzés miért van ez? Nem tudok elmenni ezen egyébként tesóm legjobb barátja az illető
2011. jan. 25. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Az álombéli anya nem azonos a valóságbelivel. Az álombéli anya a pszichikumod egyes részeit szombolizálja.

Ha több központozást alkalmaznál, esetleg különbséget tudnánk tenni aközött, ami az álmodban történt, és ami a valóságban.

Ha egy lány így beszél az anyjával, az elég taszító lehet egy fiú számáta. Lehet ezért tartózkodó és nem az álom miatt.

Anyád meg jót akar neked, mivel tesód barátja az illető, ismerheti már egy kicsit, biztos járt már nálatok párszor, talán hallgathatnál rá.

2011. jan. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!