Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Többször is azt álmodtam...

Többször is azt álmodtam mostanában hogy meglazulnak a fogaim, és amikor hozzájuk érek kiesnek. Ezt jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy álmoskönyv szerint:


Fogaid, ha mind kihullanak: egészségesnek rossz - betegnek jó. Ha csak egy fogad hull ki: atyádfia halála.


Szerintem nem teljesen megbízhatók ezek az álmoskönyvek.

2011. jan. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem... De köszönöm a választ.
2011. jan. 22. 00:02
 3/7 anonim válasza:
a foghullás a legtöbb álmoskönyv szerint a halállal jár együtt... legalább is amikor nekem volt ilyen álmom és utána olvastam ilyeneket találtam
2011. jan. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

felejtsd el az álom szótárakat... egy rakás szar... :( (bocs a kifejezésért)


Én is ilyeneket álmodok, és visszatérőek... mindig meglazul a fogam, vagy kiesik...

Valaminek a vesztesége...(ha csak laza, akkor félsz elengedni)

Külföldre költöztem, és akkor kezdődtek ezek az álmok...nekem ez nagy traumát jelentett, mert el kellett hagynom mindent...

Néha még mindig vissza térő álmom ez...


Gondolkozz el... van valami, amiről le kellett mondanod? Vagy tudod, hogy le kéne, de nem tudsz?

Magadban keresd a választ!

2011. jan. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Utolsóval teljesen egyet értek. Nekem is visszatérő amióta külföldre költöztem, előtte sose álmodtam ilyet. Mostanában meg minden héten legalább 2x-3x. Nem hinném, hogy az álmoskönyv szerinti halálhoz köze lenne, már kihalt volna az egész családom.
2011. jan. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha így mondjátok, valóban lehet benne valami, újabban ugyanis két otthonom van egymástól több száz km-re, és bárhol vagy, hiányoznak a másik helyen élő szeretteim. És mit tehetnék ellene? Éjjel megint ezt álmodtam... :S
2011. jan. 22. 14:00
 7/7 anonim ***** válasza:
beszélgess el a szüleiddel erről, próbáljátok megoldani... akkor az álmok is elmúlnak...
2011. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!