Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez most teljesen más volt,...

Ez most teljesen más volt, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

sziasztok. van egy fiú aki a legeslegjobb barátom volt, sőt többet is éreztünk egymás iránt, de hosszú nem az a lényeg. sokat álmodtam vele, mondani akartam neki valamit de mindig elfutott, otthagyott, stb. erről beszélgettem egy hozzáértővel és elmondta mit jelent, de most mást álmodtam.

ő jött el a házunkhoz és bilincs volt a kezén. valamit nagyon mondani akart, és kérdezgettem is hogy mivan meg miért van rajta meg ilyenek, de azt mondta nem mondhatja el.

mit jelenthet? szóljatok ha kevés az info :)


2011. jan. 19. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Lebilincseled a szépségeddel, csak nem tudja neked elmondani, nem meri.....:)

Ezt akartad hallani?:)

2011. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igazából nem az a lényeg hogy mit akarok hallani hanem hogy mi az igazság :) :/ a mi elválásunk hirtelen jött és fájdalmas volt, sok haragot rejtett. sokáig nem beszéltünk, sőt igazából most sem.. ez lassan két éve volt.

nem tudom mit tegyek.. hiányzik, bármit teszek átkozottul hiányzik. és annyira megváltozott az idők alatt.

2011. jan. 19. 20:38
 3/4 A kérdező kommentje:
ja igen és a folyosón rám sem néz, amúgy sem.. már nem is köszönünk egymásnak :/
2011. jan. 20. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:

ez az egész folyamat benned játszódik le... sajnálom...

Te szeretnéd, ha vissza térne, felelne a megválaszolatlan kérdéseidre... engedd el... nehéz...tudom, de kénytelen vagy...

2011. jan. 22. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!