Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Kicsigman kérdése:

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Felébredtem éjszaka valami furcsa/rossz álomból föl akartam kapcsolni az éjjeli lámpát de nemsikerült először azthittem áramszünet van de megláttam hogy világít a kis lámpa a TV-n, gondoltam biztos kiégett. Gyorsan kipattantam az ágyból hogy felkapcsoljam a nagy lámpát de aztse tudtam ekkor rossz érzés fogott el, éreztem hogy van valaki/valami az ajtó mögött amit nemszeretnék meglátni ugyhogy fölébredtem.(de nem olyan volt mintegy álom mindent részletesen láttam a végéig azthittem hogy a valóságban vagyok, majdem ébredés után is)
2011. jan. 13. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Alvásparalízisnek hívják, ha tényleg érdekel a dolog akkor átküldök egy linket, én már foglalkoztam a dologgal.
2011. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ezt a linkelt oldalt olvasd végig, de nem gyenge idegzetűeknek van.Rengeteg formája van, de talán ez is hasznos lehet neked.
2011. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen majd elolvasom de az elejéböl ítélve nekem nemezezvolt a bajom mert itt nemtud az ember mozdulni és félig álomban van de nyitott szemmel és a valóságba belekeveri az illúziót és lényeket lát maga körül viszont én ponthogy tudtam mozogni csak éppen olyan volt mintha kiléptem volna a testemből és így nembírtam rendesen hatni a fizikai tárgyakra igaz tudtam kapcsolni a kapcsolót csak éppen ez nem eredményezett semmit.
2011. jan. 13. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:
OLvasd végig :)
2011. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oksa meglessz csak eltart majd egy hétig mert már több könyvet olvasok párhuzamosan.
2011. jan. 13. 21:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Na elösször 8 éves koromba tapasztaltam

de most kb 1 havonta rámjön


az igazság az hogy tudom irányitani ,persze bevagyok sza..va a félelemtöl pl kb 2 hete a kezemmel megfogtam valamit aminek szörös tapintása volt (nem a nemiszervemre gondolok)

majd a másik kezemmel A valaminek a lábát furcsa de sokan aztmondják hogy kell érezni valami szagot hát a lábszagomon kivül neméreztem semmit

na jó ez csak vicc volt


de ez már nem ugy tudom ezt a valamit irányitani hogy ha akarom megsimogassa az arcom . Probáljátok ki fenomenális

de befogtok sza,,erni az is biztos


Olyan érintése van mindha nedves lenne a keze vékony ujjaivannak vagyis ugy érzed a szemed nemtudod kinyitni én márprobáltam ha sokáig pirod idegekkel

hallod a szuszogását


:)

2011. jan. 15. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én egyszer azt álmodtam hogy nem tudok aludnireggel a tesóm akivel egy szobába lakunk aztmondta hogy egész északa ugy aludtam mint a bunda!
2011. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, Ilyen nekem is volt nagyonfurcsa. Előtte, király lehet :D
2011. jan. 17. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!