Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van már valakinek ilyenje?...

Van már valakinek ilyenje? Van hatása?

Figyelt kérdés

Nem álom fejtésről van most szó hanem álom űzésről. Nektek mi a véleményetek ezekről a rossz álom űzőkről? Nagyon sokszor álmodok rosszat és már nagyon rosszul vagyok tőlük ezért gondoltam veszek egy ilyet. [link]


[link]


2011. jan. 13. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát egy próbát megér, annyira nem nagy összeg egy ilyen. Csak azon múlik, hogy hiszel-e benne.
2011. jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miket álmodsz? Lehet, hogy van valami oka, ki kéne elemeztetni szakemberrel, ha régóta tart és zavaró.
2011. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs, de szeretnék, bár inkább csak azért, mert tetszik.

Én az álmokkal kapcsolatban inkább azon az állásponton vagyok, hogy valamit jeleznek, főleg a rossz álmok. Általában valami lelki probléma áll mögöttük, amit jó ha megfejtünk és teszünk ellene.

2011. jan. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem van,de nem ér semmit:)
2011. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szep disznek, de semmit nem er. Nekem is van, mert tetszett.
2011. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy ilyen bolti áloműző segítene. Műanyagkarikák, műbőrt tekertek rá, pár műanyaggyöngy és tollak. Esetleg csináltass egyet valami sámánfélével. :)
2011. jan. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lelkileg most nagyon szét vagyok esve lehet hogy amiatt de felépíteni újra nem menne most. Van olyan álom amit egyszerűen nem tudok elmondani hiába erőlködnék nem menne. Rég óta tart úgy szokott lenni hogy pár napra elmúlik utána megint sokáig gyötörnek. És már szinte elaludni is félek nagyon rossz =(
2011. jan. 13. 16:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy dolgot azért tudok ajánlani. Olvass elalvás elől mesét. Olyan igazit, népmeséket, mitológiai történeteket. Ott van pl. a meseterápia is ami ezzel gyógyít.
2011. jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez egy álomfogó. Elvileg a rossz álmokat fogja meg csak. Ez attól függ, hiszel-e benne...Minden ettől függ. Sajnos(vagy nem sajnos) én hiszek ezekben.

Nekem is volt. Első héten pont az ellenkezője történt. Csak rosszakat álmodtam. Hát nagyon jó volt tényleg..-.- Utána meg nem is emlékeztem az álmaimra....Elegem lett belőle és kivágtam a kukába. Azóta minden OK-s...

2011. jan. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!