Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Létezik olyan, hogy két ember...

Létezik olyan, hogy két ember ugyanazt álmodja, netán látják is egymást?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 17:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem :Talán...vagy igen
2011. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is gondolkodtam sokszor... És szerintem simán lehetséges. Mert a tudatalattidban szereplő embereket is szeded valahonnét. Szóval szerintem néha ezek elő emberek akár a világ másik feléről akár valahonnét a közeledből. És ha te álmodsz velük akkor ők is álmodhatnak veled. Innentől kezdve már az is lehetséges, hogy ugyanazt álmodjátok és látjátok egymást. De ez csak az én véleményem.
2011. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen, főleg attól függ, mennyire vagy nyitott a másikra.
2011. jan. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

létezik


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
utolsó ezt te olvastad? mi a véleményed róla?
2011. jan. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen, két ismerősömmel is megtörtént.
2011. jan. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Én már vagy 5x álmodok egy fiúról. Nem tudom, hogy ő létezik-e, de külön személyisége van, és nagyon vicces. Mindig vele beszélgetek álmomban, bár közben tisztában vagyok vele, hogy valószínűleg álmodok :O

Lehetséges, hogy ő létezik, és ez a közös álmunk. Mert nem bírom elhinni, hogy az agyam egy ilyen fantasztikus embert hozott létre. És álmomban olyan vicceket is mond amiket még életemben nem hallottam. Furcsa...

2011. jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kalos válasza:

Tény:

A tudósok még nem értik TELJESEN az álmokat és azt, hogy mért álmodunk...

de józan ésszel is lehet következtetni..=)

A te esetedben sokszor fordul elő másokkal is, hogy ugyan azt álmodták, de az hogy látják is egymást az lehetetlen!

Max ha pl közösen hosszú

2011. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kalos válasza:

...ideje táncoltok és akkor az álmaitokban rögződnek a mozdulatok és a lépéseket álmodjátok meg szinte fullra pontosan :D

Ez még lemaradt az előzőből sorry :D

2011. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igen, ez a tudatos álmodás. én alkalmaztam ezt egy sráccal. megbeszéltük, hogy 5:17-kor találkozunk egy álomban azon a helyen, ahol megismerkedtük.. elég sok ideig tartott, míg összejött, de sikerült.. mondjuk olyan is volt, hogy egyikünk eljutott, de a másikunk nem koncentrált eléggé, és egyedül voltunk a helyszínen...
2011. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!