Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha azt álmodom,...

Mit jelent, ha azt álmodom, hogy meghalok - de nem emberi alakban, hanem farkastestben?

Figyelt kérdés
Már 2-szer álmodtam. Farkas vagyok - futok.. pontosabban menekülök egy helikopter elől, ami le akar lőni. Ott van velem szembe egy erdő, ahova be akarok futni, hogy biztonságban legyek. És mielőtt pont beérnék az erdőbe, lelőnek :S Ja és ha ez számít valamit: először amikor álmodtam, mindent hó borított, hegyek is voltak messze és az erdő fenyőkből állt. Másodszorra viszont ugyanez volt a története az álomnak, de egy sima erdőbe futottam, naplemente volt és nem volt tél, legalábbis hó nem volt. 13/L
2011. jan. 7. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Meghal a Kutyád ha van ez tuti 50%
2011. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akciós lesz a trappista sajt, de nem tehén hanem hörcsögtejből készült, ezért bizonytalan leszel és még nem lehet tudni mit fogsz dönteni.

Tudom, nekem is ugyanez volt. Kérdezz bátran!

2011. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Túl sok tvájlájtot néztél...
2011. jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz, ha megnézel egy álomszótárt alapszavakkal, pl. farkas, erdő, helikopter, menekülés, hó stb. Nem hiszem, hogy itt sok értelmes válaszra számíthatsz :/
2011. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A kérdésedre kérdéssel válaszolnék... Olvastad Darren Shan- Démonvilág című könyveit? Mert az álmod kísértetiesen hasonlít az ott leírtakhoz...
2011. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondold át, mit jelképez neked a farkas, mire asszociálsz róla? Valószínűleg ezekkel a dolgokkal van feladatod, tanulni valód, vagy problémád. Esetleg utánanézhetsz pár helyen a neten, mit szimbolizál a farkas, hátha segít.


"A farkas inspirálja az igaz egyensúlyt, ahogy a szabadszellem és a családközpontúság megfér bennük. Végsõkig hûségesek és kitartóak a csapatuk mellett, szellemük gazdag harmóniában, békében és tiszteletben, tisztelik a rangrendszert amiben élnek, de független teremtmények és idõt töltenek a sajátjaikkal."


De az álmoknak több szintű jelentésük lehet, általában a saját életünk bizonyos momentumait fejezik ki szimbolikus módon.

2011. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. Nem olvasok túl sok Twilight-ot és nem is szoktam olvasni, szóval ez kizárt. Egyébént nem félek meg ilyesmi, csak ez az álom annyira megmaradt bennem. Ediig soha nem foglalkoztam ilyenekkel. Mostmeg... Sokszor gondolok rá. De amúgy azt leszámítva, hogy meghalok, nagyon szép volt :)
2011. jan. 8. 08:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!