Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » FONTOS! Olyan furcsát álmodtam...

FONTOS! Olyan furcsát álmodtam! Nagyon féltem. Hozzáértő segítene?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy épp hazaértem, felugrottam nagyszüleimhez, de a lépcsőházban szembetalálkoztam a cipekedő nagypapámmal, úgyhogy segítettem neki. Mikor leértünk az udvarra, ahogy szokta, adott egy cukrot:) Eddig szép és jó. De hirtelen felkapott egy minitornádó, nagypapám csak kiáltotta a nevemet, és akkor lerakott a tornádó. Aztán jött Erős Antónia, és szabályosan kiabálta a kamerába, hogy az ország egész területén tornádók jelenhetnek meg, egész erősek is. Jött is hirtelen egy, futottam hátra a kertbe a pincéhez, ott játszott öcsém a PSPjén, gyorsan megragadtam a karját de már nem volt időnk lemászni, úgyhogy beugrottunk a kutyaházba. Ez a tornádó el is vonult. Aztán mindenki futott ki a házból, valahogy a barátom is odakerült és lefutottunk a pincébe, ahol már ki volt alakítva az óvóhely. A pincében alapból csak krumpli meg répa van. Most egy egész katonai tábor szerűség be volt rendezve. De apukám kifutott még a kutyámért és a macskákért. Ekkor jött még csak a legrosszabb. Jött a tornádó minden nagyon hangos volt, de apukám alapból sem bírja a barátomat, és akkor elkezdett vele üvöltözni, hogy hozzám ne nyúljon. Leállítottam őket, és elvonult a tornádó is, de minden romokban állt, és mindenki engem hibáztatott a katasztrófáért, kivéve azokat, akik velem voltak az óvóhelyen. Csak a templomok és a keresztek maradtak meg, és a számomra jó emberek értékei (a házukat kivéve).



13L

Az egész nagyon ijesztő volt:S


2011. jan. 5. 22:01
 1/7 anonim válasza:
Nekem is voltak hasonlók, és be is beszéltem magamnak. Az álmomban megöltem apám volt barátnőjét.. Utáltam, csúnyákat mondott rám. A nappaliban játszódott amit álmodtam és nem mertem apámhoz menni két hétig :S 13/f
2011. jan. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Volt 1 tök hasonló része a Sliders című sorozatnak:


Electric Twister Acid Test (Viharos Tájakon)


Az egyik világban elcseszik a Föld elektromágneses mezejét és mindenhol minitornádók jelennek meg, amik az egész bolygóból Mars-szerű sivatagot csináltak, kivéve egy kis mező Kaliforniában, ahol a hegyekben lévő érckőzet normális elektromágneses mezőt biztosított a tornádók ellen.

2011. jan. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Munkácsi Vivien válasza:
van egy álmokat megmagyarázó könyv. az a neve hogy ÁLMOS KÖNYV. szerintem vedd meg tényleg jó. ha álmodsz valami furát, az mindig jelent valamit. gondold át hogy mik voltak az álmodban de csak szavak vannak abban a könyvben hogy ezek mit jelentenek, pl: rákeresel a tornádóra és megmondja hogy mit fog jelenteni ez az életedben.
2011. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Vlmi nagy csalódás fog érni a közeljövőben.
2011. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez tinédzser kori jelenségekre utalhat. A vihar a szüleid által épített szabályokat jelentheti, pl: hogy nem feküdhetsz le a barátoddal. És mérgesek ha ezeket felrúgod. A keresztek is a konzervatív vallásos értékrendre utalhatnak.
2011. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a végét nem tudtam követni és amugy is ez mér rémálom?
2011. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért rémálom, mert tönkrement az egész város és a barátaim is engem hibáztattak mindenért és a végén a saját sírásomra ébredtem fel:S
2011. jan. 15. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!