Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? LENT TOVÁBB.

Mit jelenthet? LENT TOVÁBB.

Figyelt kérdés
Egy olyan személlyel álmodtam aki jelenleg a legtöbbet jelent számomra (fiú).Ölelkeztünk,csókolóztunk.Az egész álmom szinte róla szólt.Ez mit jelent? Lehet hogy vége 'észrevesz' ?A lényeg hogy szeretem azt nem tudom hogy ő is,de régen ha úgy vesszünk 'hülyített' mivel most már semmi közeledést nem mutat csak szemezünk,néha beszélgetünk stb.
2011. jan. 4. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyit jelent csak, Éhes disznú makkal álmodik.
2011. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ember hajlamos arról álmodni,amire nagyon vágyik...
2011. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen rezonált a lelked az övével.

Ő is ezt álmodta rólad éppen akkor.

Nem volt a szokásosnál valósághűbb az álom?

2011. jan. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az volt :) Meg jólesett mert sajna már nem nagyon beszélünk de még mindig odavagyok érted :D Szóval nagyon az volt. :)
2011. jan. 7. 15:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Odavagy értem? én is érted :)

Küldj privit, beszéljünk!


Jójó, oké, direkt értettem félre.

Az álom azt jelenti, hogy gondolsz rá és foglalkoztat, de ne keverj bele semmilyen misztikus fost. Ha észrevesz, észrevesz, de nem az álmod miatt. Inkább tegyél érte valamit, oks?

2011. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vicces vagy :-)

Amúgy köszi :)

2011. jan. 11. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!