Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a bizarr álom?

Mit jelenthet ez a bizarr álom?

Figyelt kérdés
Egy elhagyatott leányiskolában jártam. Este volt. Sötét. Minden tele volt lány szellemekkel akik hosszú hálóingekben járkáltak. Bementem egy szobába, ahol fel volt akasztva egy lány :S. Nagyon megijedtem, elkezdtem futni és követtek a szellemek. Kifutottam az iskolából és mindent köd borított. Rettentően féltem. Nehezen vettem a levegőt.És ennyi volt...
2010. dec. 31. 12:40
 1/5 anonim válasza:
Félsz valamitől.A körülvevők nem támogatnak.Közeli ismerős halála.(?)Volt ilyen a közülmúltban?
2010. dec. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Túl sok horrort nézel drága. Biztos félelmetes lehetett..:S Nagyon valósághűek tudnak lenni ezek az álmok..:(
2010. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Túl sok Silent Hillt játszottál.
2010. dec. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem nézek túl sok horrort, pontosabban egyáltalán nem nézek, mert utálom őket, és Silent Hill-t sem játszom, azt se tudom az mi :D
2010. dec. 31. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Az álombéli félelem és eltévedés sokszor pontosan ezt is jelenti: félelmet valamitől és az elveszettség érzését.
2010. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!