Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Álmomban megrendeztem az esküvőmet, amiről a férj nem tudott, neki meglepetés volt, csak a házasságkötésnél jött rá. Akkor boldognak tűnt, majd az egész olyan zavaros lett, jöttek az ismerőseim rengeteg ember, akik meg akartak ölni. Aztán kiderült, hogy úgy állíthatom le őket, ha megvágom őket valamivel és azt mondom, hogy megbocsátok. Akkor visszaváltoztak normális emberré. Majd a férjem helyét felváltotta egy másik ember akit jobban szerettem az álmomban. (a férjem is megakart gyilkolni, a családom viszont nem engedett be a házba, mivel, hogy ezt nekem kell megoldanom).Aztán a vége felé lett egy új apám, akitől kaptam pénzt. Meg az is benne volt, hogy az volt ilyen szörny aki vmilyen déligyümölcsöt evett, és a férjemmel kezdődött az egész, hogy evett majd teljesen barna lett a szája és azt mondta, hogy ez az én hibám.

Aztán a végén egy olyan Wc-n kötöttem ki ami egy hosszú folyosón volt és volt egy kis lyuk ami a szomszéd Wcjére nyílt. Aztán kiderült, hogy az egész csak egy film forgatás volt, amiről azt mondták, hogy ez a legjobb film, de én nem értettem, hogy miről szólt.És a legvégén kiderült, hogy én vagyok a legújabb tinihős.


Előtte meg azt álmodtam, színházban kaptam egy szerepet, de nem érek oda, mert nem tudom befejezni a sminkemet.Közben a buszállomáson vagyok, és jön egy régi jó barát aki nem beszél velem.


Soha nem volt még ilyen érzésem egy álom után. Lehet ennek valami jelentősége? Bocsánat hogy kicsit zavaros, csak írás közben ugrottak be az ujjabb képek.


20/L


2010. dec. 31. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez csak egy álom.. :S Most szerinted minden álomnak van magyarázata?? Érdekes álom, olyan volt mint a Mozi. De ez még nem jelenti azt hogy valamit jelent is valamit :/ Ennyi.. Igaz az hogy mindent meg lehet magyarázni, de az álmokat nem.. :=)
2010. dec. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy bűntudatod van valamiért, vagy rettegsz valamitől és ezek az érzések jelentkeztek ebben az álmodban?
2010. dec. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem :


Mivel azt almodtad h eskuvore keszulsz es meglepetesnek szanod a ferjednek akkor biztos h szereted :)

Na es ha az ismerosok kozott volt aki meg akart olni akkor ezekszerint vannak akik nem igazak veled.Es mikor a masik ferj feltunt azt jobban szeretted igy lehet h mast jobban szeretnel.Ha apa penzt ad azt en ugy tudom h zerencset hoz,bar csak akkor ha papir penz,ha apro akkor az pletykasagot hoz.

Es a WC az... pasz nem tudom :D

2010. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A poén, hogy nincsen párom, a pénz viszont papír volt! :)
2010. dec. 31. 11:51
 5/7 anonim ***** válasza:
ja bocsi :),csak gondoltam h van es ezalapjan probaltam megfejteni.
2010. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Semmi baj:)

Nem nagyon szoktam foglalkozni az álmaimmal, de ez olyan nagy nyomot hagyott bennem, hogy még mindig a hatása alatt vagyok :)

2010. dec. 31. 12:02
 7/7 üreginyul ***** válasza:

"és volt egy kis lyuk ami a szomszéd Wcjére nyílt" Hehh :D Mondd csak, milyen filmet is forgattak ott álmodban? :D

Viccet félretéve, én is szeretek az álmaimmal foglalkozni, de szerintem max a saját legbelsőbb lelkiállapotunkra utalnak vissza, de nem egyenes utalásokkal. Huhh, ennyi mindent összeálmodtal? Sztem pörögsz. :)

2011. febr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!