Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom. Mit jelenthet...

Visszatérő álom. Mit jelenthet? Többi lent

Figyelt kérdés

Három hónapja szeretek egy férfit, bár neki van barátnője, így nincs köztünk semmi. Egyszer mutatott egy képet magáról, amin 1-2 éves. Az után pár nappal volt egy furcsa álmom: született egy kisbabánk, de ő otthagyott minket. A baba teljesen olyan volt, mint ő a képen. Egy ideje mindig ezt álmodom, vagy az álmaim apró részletében ott a kicsi.


Csak normális válaszokat. Köszi.


2010. dec. 31. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:

a www.nlc.hu/alomszotar oldalon ezt találtam:


Csecsemõ

1. Vágy a gondtalanság, a védettség iránt. A jelen iránti tiltakozás, a jövõ reménytelenségének elõvételezése. Ez a vágy nem teljesülhet, sõt, könnyen szellemi képességeinek, önállóságának csökkenéséhez vezethet. Ön már felnõtt, ne meneküljön ábrándokba. - ez lehet, mert írtad hogy nem lehet közetetek semmi

2. Vágy a szeretet kiélése iránt (legyen valaki, akit feltétel nélkül szeretni lehet). - jelképesen a pasi elmegy és otthagyja maga helyett a babát az álmodban.

3. Valami új született Önben. Tudatosan, szeretettel óvja. Ami új, még gyenge, vigyázzon rá. Valami új születik (gondolat, kapcsolat). - ha álmodban otthagyott a pasi akkor ezt nem tartom valószínűnek.

2010. dec. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem a létező helyzet leképezése, tehát birtokolni akarod őt (ezért van olyan kisbabád, mint ő), de nem lehet a tiéd (ezért hagy el). viszont az, hogy álmodsz róla, annak a jele, hogy kezded feldolgozni a helyzetet.
2010. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Újból ezt álmodtam... de most az is benne volt, hogy visszajött hozzánk, és egy család voltunk.


Köszi a válaszokat.

2011. jan. 1. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!