Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ilyen fordult már veled elő?

Ilyen fordult már veled elő?

Figyelt kérdés
Már félálomban vagyok, mikor arra ébredek, hogy mondani akarok valamit. Sose tudom mit, de valami hang jön ki belőlem. Olyan minta felriadnék, de azért nem olyan ijesztő. Szokott lenni ilyen valakivel? Csak kíváncsi vagyok. Lehet ez is csak egy olyan jelenség, mint mikor rúgunk egyet félálomban és felébredünk.
2010. dec. 26. 18:07
 1/2 anonim válasza:
Nekem volt már ilyen.. Biztos ez is egy olyan reakció mint pl az amit te mondtál.. ha mondjuk nem veszek levegőt és így jelzi a testem h kéne. Vagy pedig álmodunk valami baromságot és annak a következménye..
2010. dec. 27. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előző vok.. Nekem olyanok is szoktak lenni hogy ha rosszat álmodok és pont akkor kelek fel amikor ordíttok.. de sosem tudom h most csak az álmomban ordibálok vagy a valóságban is
2010. dec. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!