Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki álmunkban kísért? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy több mint egy hónapja egy fiúval álmodok.Nem mindig,de nincs olyan hét amikor ne lenne benne legalább egy álomban.Van amikor ő a főszereplő,van amikor csak mellékszereplő.Van hogy csak simán barátok vagyunk,de van olyan amikor több van a barátságnál.A barátaim azt mondják,hogy a tudatalattim lehet szerelmes belé,mivel igazából nem szeretem.Azt beismerném.Régen nagyon jó barátok voltunk,de most már egyenesen utálom.Szerintetek?
2010. dec. 24. 11:40
 1/6 Bretso ***** válasza:

Tuti megwoodozott, még véletlenül sem azért, mert sokat gondolsz rá (teljesen mindegy, hogy azért mert utálod). Még egyszer leírom, az álmod az égvilágon semmit nem jelent.


Ui.: nemcsak, hogy álmodban nem tudnak kísérteni, de még az életben sem :O

2010. dec. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetetlen. Te foglalkozol sokat vele, azért álmodsz vele annyiszor.
2010. dec. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy álmunkban könnyebben lépünk az asztrálsíkra, így könnyebben is lépünk kapcsolatba az ottani lényekkel és esetleg a halottak lelkével is.

Viszont a te esetben inkább arról van szó, hogy foglalkoztat a srác. Akár tudatosan, akár tudat alatt.

2010. dec. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekem is volt egy ilyen időszakom, hogy egy olyan fiúval álmodtam heteken át, akivel rég lezártuk a dolgokat, de nem teljesen egyértelműen. sokszor nagyon nyomasztottak az álmok egész nap. mára nagyon utálom őt, de a tudatalattim nem hiszem h túltette magát rajta. ha van barátod, akivel beszélhetsz az álmaidról mindenképp tedd meg. nekem az segített
2010. dec. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D de a srác és köztem nem volt semmi.
2010. dec. 25. 10:13
 6/6 anonim ***** válasza:
De még lehet, hiszen a tudatalattidat nagyon foglalkoztatja, másképp nem álmodnál annyit róla.
2010. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!