Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit jelenthet ez az álom?

Vajon mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel azt álmodtam, hogy egy csajjal kavarok, közben van barátnőm, és ezt a barátnőm meglátta, és hozzámentem, feléfordultam meg mindn, mert nekem ő kellett, mert hozzá kötődtem, és ő iránta vonzódtam.

Aztán a paneklházban ő fent lakott, a másik csaj meg lent, és nem tudtam úgy vele nyugodtan lenni a csjjal, met fölötte volt a szerelmem, és hozzá felment inkább.



Az a nő szőke volt, és alakra majdnem oylan mint az én barátnőm, csak teltebb. Ennyire emlékszem.


Köszönöm. 17/F


2010. dec. 23. 22:03
 1/9 Bretso ***** válasza:
Az égvilágon SEMMIT nem jelent. Tényleg. Semmit.
2010. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
amúgy a valóságban tényleg a abrátnőm szerepelt, mert van. de tudom hogy jelent valamit.. Olyan nincs hogy nincs ! : $
2010. dec. 23. 22:12
 3/9 Bretso ***** válasza:

Hát ha ennyire nem akarod az igazságot, akkor az alábbit jelentheti (valójában nem jelent SEMMIT!):


a) meg fogsz halni, szőrnyű, kegyetlen, brutális módon.

b) a barátnőd meg fog csalni három kigyúrt négerrel, akik magukévá teszik az összes testnyílását

c) b*zi vagy

d) reptoidok felvittek a hajójukra és kísérleteket végeztek rajtad, ez nem álom volt, hanem megtörtént.


Remélem így már nyugodtan alszol.


Ui: ha megálmodnád a lottó számokat dobj már egy e-mailt.

2010. dec. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ha nem érdekel téged az álomfejtés, akkor ellehet innen menni, legalább is az én kérdésemet ne ocseráld, unatkozz máshol...
2010. dec. 23. 22:26
 5/9 Bretso ***** válasza:
Érdekel, meg is fejtettem az álmod. Az, hogy te nem fogadod el nem az én hibám.
2010. dec. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs minden álomnak tudatalatti jelentése!! Az általad leírt egy remek példa erre.

köszöntem

2010. dec. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én tudom mi történt.

Tényleg köze van az idegenekhez.

Hiszen csak annyi volt, hogy volt egy anyahajó ugye, amibe bement az apahajó, de aztán jött egy másik anyahajó, és az apahajó nem tudott dönteni.

Ekkor jött Cartmen, akit lezsíragyoztak, majd meghalt Kenny.

Ebből az következik, hogy a ValóVilágba be fogják szavazni Kiszel Tündét, aki becsempészi a kis donatellát is, akinek talál új apukát.

Ez egy jóslat.

2085-ben fogjuk megtalálni a Mass Relayt, é Sepher kapitány 100 évvel később születik meg, mint kozmikus kukásember, de amúgy ugyan azokat a questeket kapja majd.

Ez az álom mellesleg pontosan megjövendöli, hogy mikor lesz Jézus következő eljövetele. De azt nem mondhatom el hogy mikor.

Annyit elmondok azért, hogy 2917 május 1. és 2917 május 3. között lesz.



Jah, és terhes vagy.

2010. dec. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hülyeséget félretéve, ez az álom nem biztos, hogy jelent valamit. Vannak álmok, amelyek igen, vannak, amelyeket az agyunk rak össze emlékkockákból, fáradtságból, képzeletből. Ez annak tűnik.


Sajnálom, hogy hülye válaszokat kell elviselned :(

2010. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
látens homoszexuális áll a házhoz.
2010. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!