Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álmom?

Mit jelent ez az álmom?

Figyelt kérdés

Nyári szünetben néztem a Vámpír Naplókat és 2x érdekes álmom is van ezzel kapcsolatban. Egyszer azt álmodtam, hogy megharap egy vámpír és nem alakulok át csak vámpír tulajdonságokkal rendelkezek. Ott volt mellettem néhány szereplő is, én meg elkezdtem futni néhány kört egy ház mellet ami a sorozatban szerepelt. Volt egy sima füves rész ami mögött erdő volt és én olyan "gyorsan" futottam. Nagyon jó érzés volt, csak pont ekkor ébredtem.


A másik álom az volt, hogy macska vagyok és aztán előbukkan egy szereplő szintén macskaként. Én meg meglepődve mondom a nevét és látom, hogy valami fontosat akar mondani. ÉÉÉÉÉS.......felébredek.


Miért mindig a legjobb és a legizgalmasabb résznél ébredek fel? Mit jelent az álom?


2010. dec. 23. 14:02
 1/8 anonim válasza:
Azt h ne nèz több vàmpìros filmet!
2010. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de jók voltak az álmok, sőt akartam, hogy még vámpírokról álmodjak!!!! :)
2010. dec. 23. 15:16
 3/8 anonim válasza:
nem minden álomnak van olyan jelentése amit komolyan kell venni. mint pl ez is xd az hogy ilyeneket álmodsz csak a film miatt van :D azért kétszer megnézve én nem csodálkoznék a helyedben xd
2010. dec. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pff="D
2010. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bretso ***** válasza:
Az égvilágon semmit.
2010. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Pff...-.-"
2010. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit se jelent, mit jelentene? Megválaszoltad te is, hogy sok vámpíros filmet néztél -.-"
2010. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi... XD :D
2010. dec. 24. 10:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!