Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a különös...

Mit jelenthet ez a különös álom? (lent)

Figyelt kérdés
Mit jelenthet egy olyan álom, amiben egy barna cipő szerepel, melyet föl akarsz venni, de az hirtelen megmozdul és átváltozik sündisznóvá, ami ezután kiugrik egy ablakon. Ezután rájössz, hogy hatalmas közönség előtt állsz, ami csupa állatokból áll, akik zajongva néznek téged. Fölveszed a telefont, ekkor elkezdesz egy idegen bolygó körül keringeni, és a telefonból suttogó hang hallatszik: ne nyisd ki az ajtót! De te kinyitod, és ott hatalmas mennyiségű összetört szivet látsz, különböző színekben. Ekkor rádesik egy hatalmas szemgolyó és felébredsz. Mit jelenthet ez?
2010. dec. 23. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, de mit szívtál? Nekem is kell! XD
2010. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
72%
huh elég érdekes, de szerintem az összetört szivek elég egyértelmünek tünik. nem ért valami szerelmi csalódás mostanában?
2010. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem minden lényegtelen mert a defrakciós szubjektivitás annyira deturbinált, hogy nem fér össze a morális egzisztenciával. Ezért haltál meg 5 perc 47 mp-el ezelőtt, hogy a monumentális manifesztálódást átértelmezhesd limitált akcettábilis argumentum-szintézisbe a permetező banánszélvésszel.
2010. dec. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos egyet kell értenem az előttem szólóval. Egyébként senki nem álmodik ilyet, szóval jobbat találj ki.
2010. dec. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
95%

az ember nem álmodik ilyeneket,max ha be van szívva


normálisan az ember történetekben , jelenetekben álmodik,és egy témára épülnek fel

tulajdonképpen olyan, mintha ébren lennénk , de az álmokban képtelen dolgok vannak(általában)

2010. dec. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hasonlót álmodhatott, csak kicsit kiszinezte :)
2010. dec. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Love Girl válasza:
Elég érdekes, az álmok nem valós dolgok, ezért nem sok jelentőségük lehet! Lehet, hogy az összerört szív egy szerelmi cslódás, amit már mondtak itt előttem is, de pl. a szemgolyó, meg az állatok?! Hát...kitudja, sok hülyeséget néztél a TV-ben!
2010. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Love Girl válasza:

csalódás*

Nem szakítottál a pároddal? Vagy nem csalt meg? Vagy fordítva?

Írj

2010. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én elmondom mit jelent! Azt jelenti h a jóisten hatalmas fantáziával, képzelőerővel áldott meg. Ez akkor is igaz ha tényleg ezt álmodtad és akkor is ha csak kitaláltad :D

Egyébként hülyeség h az emberek jeleneteket álmodnak csak összefüggően. Nekem is sokszor cikáznak az értelmetlennél értelmetlenebb események az álmomban.

Arról meg h van e valós jelentésük az álmoknak, nem tudok sokat, de sokak szerint van, és énis afelé hajlok hogy lehet, hiszen ekkor kibontakozik a tudatalattink.

Azthiszem "álmos könyveknek" nevezik az álmokat elemző könyveket.

És "tiszta álmod" volt már? Amikor rájössz hogy álmodsz, de képes vagy tovább az álomban maradni?

Nekem volt és NAGYON zsír :D Repültem is és ez például olyan érzés volt amit álmon kívül nem tapasztalhatok meg mert fizikailag lehetetlen. (nem szárnyakkal meg nem is kitartott kézzel mit szupermen :) csak koncentráltam és elemelkedtem a földtől, és irányítani tudtam h merre menjek. :D

2011. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!