Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ez az rendkívül...

Mit jelent ez az rendkívül különös álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy az énekkarral elmegyünk a Mátrába. Ami itt van városunkban híd, arra felmegyünk, és a dombon lefelé nézünk. A domb tiszta hó volt. Két viszonylag helyes fiú szórakozott velem, hogy majd lelöknek, de én kérleltem őket, hogy nemár.

Aztán mondta az énekkaros tanárnő, hogy jöjjünk. Ekkor a másik irányba nézünk (ahol eredetileg az autók mennek) és egy végtelen nagy hófehér dunnát látunk, amibe mindenki beleugrik, és csúszik lefelé.

Én is így teszek. Az egész nagyon puha. Négy ilyen van egymáson, a végükön mindig egy újabb puha dunnába esünk.

Lent naplemente van, végtelen sok narancssárga, és lila virág. Félek a méhektől, de egysincsen.

Hát elkezdek szaladni bennük. Gondolok is rá, hogy ide szüleimmel is eljövök.

Aztán a Balaton parton vagyunk, már sötétedik, minden gyönyörű, és az egyik fiú (akikkel ott fönt találkoztam) egy tengeri csillagot ad oda, és mondja, hogy kár hogy többet nem találkozunk, majd megcsókol.


13L


2009. dec. 29. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden álom annak jelent valamit, aki megálmodja :)

Szerencsés vagy, hogy ilyen szépeket tudsz :)

2009. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:D Igen. Kár volt fölébredni.

Kicsit félek, hogy ez az autókhoz köthető, hogy elüt, és... (és a menny?) azért nem láthatom többet a fiút?

De úgy érzem, nem ez a jelentése. Bár lehet csak emrt nem akarom hogy ez legyen.

2009. dec. 29. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs véletlenül az énekkarban 2 helyes fiú? (:


Amúgy én is irigyellek az álmod miatt..

2009. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát az énekkarban nincs. De azok nem velünk voltak, ott ismertem meg őket. :D Egyiket sem láttam igazán, csak hogy magasabbak, és olyan jóarcok.
2009. dec. 29. 22:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!