Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vércsével álmodtam, mit...

Vércsével álmodtam, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Nagymamámnál voltam(Ő egy kis faluban lakik)az udaron és megláttam egy Vércsét.Kifejlett volt,de csak akkora mint egy galamb.Kinyújtottam a kezem,hogy elkapjam és Ő pont belerepült.Elősször szabadulni akart.Bementem Nagymamám konyhájába és összeszedtem minden húst amit találtam.Megetettem a madarat aki már nem akart elrepülni,a kezemen ült.

Utána hiába zavartam nem mozdult,hiába szerettem volna szabadon engedni.

Nem egy különös álom és nem is nagyon hiszek az álomfejtésben,de ez számomra furcsa volt,olyan valós és úgy érzem talán jelent valamit.

Utánanéztem a neten,de semmi használhatót nem találtam,aki tud az segítsen légyszives!


2010. dec. 22. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azt jelenti, hogy a nagyidnál voltál és a vércsemegette a húst.
2010. dec. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
www.ezoteria.hu-n nézd meg, az álomfejtés címszó alatt.
2010. dec. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bretso ***** válasza:
Az égvilágon semmit nem jelent.
2010. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen tudom,hogy van aki úgy gondolja semmit sem jelent,viszont azért írtam az ezotériába,mert olyanoknak szól a kérdésem akik nyitottak az ilyen dolgokra.

Sosem értettem aki nem hisz az ilyen és ehez hasonló dolgokban az mit keres ebben a témakörben.Nyilván jól esik másnak megmondani,hogy bolond vagy vagy eképzeled,de tényleg sosem fogom megérteni mért jó ez:)

2010. dec. 22. 13:47
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2.válaszolónak:)
2010. dec. 22. 13:47
 6/9 Bretso ***** válasza:

Nem mondtam, hogy bolond vagy. Az első válaszoló sem.


Teljesen nyitottak vagyunk, elmondtuk szerintünk mit jelent, ha nem tetszik attól nem a mi készülékünkben van a gond.

2010. dec. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tetszik,mert ezoterikus oldalon ezoterikus dologról ezoterikus választ várok.Szerintem ez teljesen érthető. Én megértem a Te álláspontodat is,csak nem elégíti ki a kíváncsiságom.
2010. dec. 22. 15:04
 8/9 Bretso ***** válasza:

"ezoterikus dologról ezoterikus választ várok"


Ez nem így működik, adott egy anonim oldal ahol a kérdésekre legjobb tudásunk szerint kell válaszolni. Lehetőleg úgy, hogy a kérdezőt az segítse. Namármost véleményem, és tudásom szerint ennek az álomnak abszolúte semmi jelentése nincs, így ha ezt elfogadod tőlem azzal megszabadulsz egy gondtól és segítettem. Lehet kényelmesebb a te világnézetednek megfelelő választ kapni, de attól még nem az lesz a helyes.

2010. dec. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem is mondtam,hogy mindenképpen az a helyes amit én "hallani szeretnék",de ezt magamtól is számításba tudom venni,hogy "semmit sem jelent"ezért várok olyan választ,amit én nem tudtam volna kikövetkeztetni.

Oké, ez most elég kacifántos megfogalmazás,de a lényeg benne van.

Azért ne vitatkozzunk ezen,ahány ember annyiféle látásamód:)

2010. dec. 22. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!