Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez azt jelenti, hogy előző...

Ez azt jelenti, hogy előző életeinkben is együtt voltunk? (többi lent)

Figyelt kérdés

Leírom tömören: Van egy nagyon jó lány barátom, akivel idővel egymásba szerettünk. Sok a közös bennünk, megértjük egymást, bízunk a másikban, tehát igazi, jó barátok vagyunk (és mellette szerelmesek is). Szóval mikor még csak én voltam szerelmes belé (Ő később szeretett belém), volt egy olyan álmom, hogy ketten nézzük a naplementét egy dombtetőn, aztán ez a jelenet eloszlott és egy térképszerűséget láttam felülről. Ezen a "térkép"en sávonként be voltak jelölve a történelmi korok, hogy ókor, középkor stb és minden ilyen kor-sávban ott voltunk Vele ilyen kis bábúval megjelölve.

Jelentheti ez azt, hogy korábbi életeinkben is együtt voltunk, vagy csak véletlen?


2010. dec. 19. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt egy álomból nem lehet megmondani, mert semmit nem bizonyít. Ha én azt álmodtam sokszor hogy vadászok attól biztos hogy vadász voltam valamikor? Nem, mivel mikor álmodunk a jelenlegi életünk tapasztalatait dolgozzuk fel, a korábbi emlékek blokkolva vannak.
2010. dec. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
több mint valószínű :) az álom sem csak úgy jelent meg,és ha te is így érzed akkor az még egy ok. szerintem biztosan együtt voltatok már csak a lelketek költözött új testbe és haladt előre a korral. legyetek együtt és szeressétek egymást, élvezzétek az élet örömeit. sok boldogságot. puszi L/18
2010. dec. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Semmi ilyesmit nem jelez ez az álom, söt semelyik.

Viszont legyetek boldogok :)

2010. dec. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Látom megoszlanak a vélemények. :) Azért köszi.
2010. dec. 20. 14:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt mondják, mindenkit, akit ebben az életedben ismersz, ismerted valamelyik előző életedben. Nem biztos, hogy párkapcsolatban éltetek, hanem lehettetek jó barátok, vagy rokonok. Tehát lényeg, hogy jó viszonyban voltatok. Akivel meg rossz kapcsolatod van, azzal meg értelemszerűen az előző élete(i)dben is az volt és ezt a nem le tett karmát cipelted át magaddal a mostaniba.
2010. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Egy ember mögött akár több ezer élet is állhat, szóval gondolj bele akkor mennyi "ismerősöd" lenne most, ha igaz amit mondasz.

Vagy gondolod, hogy 3-4 élet alatt valaki eléri a tökéletességet, vagy megvilágosodást..?

2010. dec. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! Próbáld meg értelmezni amit írtam, és rájössz miért nem hülyeség. :)
2010. dec. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem hülyeség.. gondolkodj már :)
2010. dec. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ezt csak úgy tudhatod meg igazán ha beszélsz vele erről...!
2010. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pontosan. :)
2010. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!