Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nekem mit jelent az álmom?

Nekem mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
az a lényege az álmomnak hogy a barátnőmmel bent voltam a szobában,és nyitva volt picit az ajtó ,és láttam benéz rajta az a pasi amibe szerelmes vagyok,utánna hátralépett,én meg kikiabáltam,hogy jöjjön be,bejöt de nagyon mérgess lett,azt mondta hogy fejezzem be ezt a játékot.
2010. dec. 19. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
SEMMIT. -.-"
2010. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdekes. A szoba szerintem a "női tér", amiben a barátnőiddel vagytok. Ahol kibeszélhetitek a pletykákat, a kedvenc zenészeteket, meg minden lányos dolgot. Ebbe a térbe kellene belépnie a pasinak, ahoz hogy összejöjjetek. Ez nehéz, lehet hogy fel kellene nőnöd hozzá: "fejezd be a játékot"
2010. dec. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Peston ***** válasza:
Unta a vetkőzős pókert, tovább akart lépni. Nem véletlen volt ezért dühös. :(
2010. dec. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Tom h ez nem válasz lesz de segítenetek kell . Az álmodtam h ki fog törni a 3.világháború de nem volt benne semmilyen vicces dolog . EZ mit jelent ?
2010. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
És nem tudom h ez most mit jelent ?:(
2010. dec. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Peston ***** válasza:
Azt, hogy Te reális dolgokat álmodsz meg. :/
2010. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Láttam az álomba h mindenkit szitára lőnek :( az egész Magyarországot romba döntik mindenkit megölnek :'(
2010. dec. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jajj ne Mancika!!! Menj ki a szántóföldre és figyelmeztesd a családot! :)
2010. dec. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!